Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 27 évesen még nem volt barátnője?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 évesen még nem volt barátnője?

Figyelt kérdés
megismerkedtem egy fiúval,minden szépen alakult,bár kissé gátlásoss volt,ajd nagy nehezen bevalotta hogy még soha nem volt barátnője,nem csokolozott és nég szüz.Hogy lehet ez,hisz nem egy bányarém fiú,de 27 évesen(lassan 28) nekem kicsit fura...

2016. dec. 16. 09:43
1 2
 11/18 anonim válasza:
81%
Őszintén én is csúnyának tartom magam, de egy párkapcsolatnak nem az a alapja, hogy szép legyél, sokkal többről szól nálam. És mégis van barátnőm 1 éve es 1 hónapja, igaz, hogy csak 19 évesen lett, de megérte várni :)
2016. dec. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%
Nem ertem miert lenne fura ezert valaki.Sokminden miatt elofordulhat. Pl keson ero tipus,nem gorcsolt ra a parkeresere csak,hogy legyen mar vkije hogy aztan a kovetkezonek mondhassa,h volt.En is ismerek jo par ilyen koru pasit akiknek meg nem volt kapcsolatuk. Es most azert mar ne is akarjanak,mert kuloncnek nezik ezert oket?:P :) Engem ink. azt frusztralna,ha tobb noje lett volna elottem. Nem kell belelatni minden hulyeseget meg keresni a mierteket, gyanakodni stb csak azert mert mas kifogast nem talalsz.
2016. dec. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is azért különös de kellene ismerni 15éves kora utáni életét. PL olyan középiskolába járt ahol csak fiúk vannak. ...Otthon kellett besegítenie...na meg mint írtad gátlásos
2016. dec. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
83%

Egész életembe gátlásos személyiség voltam. Visszahúzódó nagyon, olyan anyám asszony katonája. Mivel van roma szomszédunk, így voltak a közelembe roma lányok is.

Állandóan pesztráltak, bántottak, piszkáltak.

Nem is közeledtem soha a lányok felé.

21 évesen bár lett barátnőm, de nem az én korosztályomból.

15 volt a lány, másfél hónapig voltunk együtt, semmi nem történt köztünk.

Aztán 23 évesen egy 18 évessel, de ezt inkább hagyjuk, mert nem is nevezhető kapcsolatnak, még csak egy kicsit sem. Mivel egy hétig tartott.

Aztán az utolsót meg meg sem említem. 25 voltam. 1 évig tartott.

De én is olyan vagyok, aki nem tud beszélgetni a lányokkal, sajnos kong a fejem az ürességtől

Egész életembe a játékokon kívül semmi nem érdekelt.

Nem szerettem olvasni soha, híreket se néztem soha, ezek a dolgok valahogy engem hidegen hagytak.

Hát nem tanultam meg senkitől, hogyan is kell az emberekkel beszélni.

Igazából ha nem lettem volna picit bátrabb 21 évesen, 23 évesen illetve 25 évesen, akkor lehet ma én is ott tartanék, hogy 28 évesen egyedül, szüzen.

Viszont ma ott tartok, hogy két éve egyedül és szilveszterkor is egyedül leszek.

2016. dec. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
84%
Miért furcsa kérdező? Nem volt szerencséje, ennyi. Remélem, ezért nem hagyod ott!
2016. dec. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Ez nagy részben attól függ hogy mik/mekkorák voltak a céljai az életben, mennyire inteligens..például sokan ideiglenesen feláldozzák szociális/szerelmi életüket hogy minél hatékonyabb/gyorsabb módon érjék el céljukat azaz anyagi függetlenség. Mondjuk ez volna egy jobbik eset..ha pedig ojansmi derül ki hogy 28 éves és mégis "semmi sehol" akkor szerintem is valahol bajok vannak.
2016. dec. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
28*
2016. dec. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
84%

Lehet, hogy nem akart bárkivel összejönni, mert nem akar csak azért nőt, hogy elmondhassa neki van, de nem tetszik neki annyira. Nálam ez a helyzet eddig sajnos még nem volt olyan lány akivel kölcsönös szerelem kialakulhatott volna.

Már találkoztatok? Ha igen eddig, hogy sikerült?

2016. dec. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!