Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy erjem el hogy szakitsanak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy erjem el hogy szakitsanak?

Figyelt kérdés
A legjobb baratom nagyon szerelmes lett egy nobe. Az elejen minden szep es jo volt, aztán a csaj nagyon depressziós lett, pszichiátriára került. Nem ertem hogy a baratom miert van ezzel a novel. Általában levert es rossz a kedve, szerintem a baratom csak szánalomból van vele. Hogyan értessem meg vele, hogy lehetne egészséges, vidám párja is, mint amilyen a párja volt meg fel eve is?
2016. dec. 16. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
K.vára semmi közöd nincsen hozzá
2016. dec. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy szereti, ez nem fordult meg a fejedben?

Egyébként meg egy barom vagy, ha beleavatkozol a barátod párkapcsolatába.

Hagyd őt dönteni, barátként az a te dolgod, hogy ha esetleg szétmennek a csajával, akkor számíthasson rád, nem pedig az, hogy beleszólj az életébe, mintha az anyja/apja lennél.

2016. dec. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes ezt olvasnom szintén pszichés problémákkal küzdőként.

Eléggé ki lennék akadva, ha a párom egy barátja hasonlókat gondolna/mondana. Most akkor mi, akiknek pszichés bajaink vannak legyünk pár nélkül örökre? Hiszen az én párom is találhatna "egészségeset". Sajnos sokszor van olyan gondolatom, hogy túl nagy terhet jelentek néha én is, viszont egy párkapcsolat arról szól, hogy támogatjuk egymást. Párom tud róla, hogy ilyen vagyok és vállal így is. Ez is az ő döntése. A te jóbarátod is valószínűleg szereti annyira ezt a lányt, hogy elfogadja így is, és nem akarja lecserélni egy "mindig vidám, egészségesre".

2016. dec. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!