Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti féltékenyek lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti féltékenyek lennétek vagy?

Figyelt kérdés

A barátnőd fürödni ment és a telefonját az asztalon feloldva hagyta véletlenül. Te pedig láttad, hogy valaki hívja, egy Férfi akinek a neve nem volt ismerős. Aztán a következő pillanatban egy smse érkezik a párotoknak és látod, hogy azt írta neki a fiú, hogy "hiányzol majd még dumálunk".


Ti mitcsinálnátok ilyenkor? Ha ott lenne a párotok telefonja és lehetőségetek lenne kutakodni.


Vagy nemfoglalkoznátok ezzel?


Számonkérnétek ilyenért a párotokat?



2016. dec. 17. 22:46
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:
Facebookon nem szoktunk beszélni. Nagyon ritkán, de szerintem nem nyúlkálhatott a telefonomba nagyon. Néha szoktam vele találkozni. De tényleg csak a barátomként tekintek rá!
2016. dec. 17. 23:23
 12/52 anonim ***** válasza:
89%
Az a kérdés, hogy vajon ő is úgy tekint-e rád. A "hiányzol" után ez megkérdőjelezhető.
2016. dec. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 A kérdező kommentje:
Koncertre mentem vele régebben, meg 2 hónapig egy helyen voltunk diákmelón. Most kb havonta 3x összefutunk akkor is csak beszélgetünk, mesél nekem. Ennyi! Szerintem azért írta, hogy "hiányzol"mert ritkán látom és azért mégiscsak a barátom. Egy barát is hiányozhat. De nincs köztünk semmi. Nekem a szerelmem az első. 😖
2016. dec. 17. 23:30
 14/52 anonim ***** válasza:
94%

Lehet, hogy te úgy tekintesz rá, de ezt a barátod nem tudhatja teljesen biztosan. Volt ez a félreérthető helyzet és így hagytad. Most már hiába is mutatnád meg neki az üziket, mert ki is törölhetted akár. Ezt ott melegében lehetett volna.


Gondold el téged, hogy érintene, ha kiderül találkozgat néha egy lánnyal, akiről nem szólt és aki ilyeneket ír neki, hogy hiányzik.

2016. dec. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
Azért jó lenne, ha ezt a sráccal is tisztáznád, mert azért lehetséges, hogy ő többet érez irántad. Főleg, ha esetleg barátnője sincs. A barátodnak meg akkor így meséld el ezt, ahogy itt most leírtad az utolsó kommentedben.
2016. dec. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
100%
a havi három az, azt jelenti, hogy majdnem minden héten. azért az annyira nem kevés. pont optimális lenne egy szeretői viszonyhoz.
2016. dec. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
Mióta vagy együtt a barátoddal?
2016. dec. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 A kérdező kommentje:
A barátomat aki tényleg csak a barátom én legalábbis többet nem akarok tőle. Szóval őt kb lassan egy éve ismerem. A párommal nem régóta vagyunk együtt. Nem tudtam mit mondani akkor, mert zavarban voltam rettentően, nekem ez új volt akkor. És tényleg gombócot éreztem a torkomban, mert ahogy rám nézett és kérdezett a sráccal kapcsolatosan. Meg azt magyarázta, hogy nem lehet barátom egy férfi, mert valamelyik fél mindig többet szeretne. 😖 Nem tudtam megszólalni olyan égő volt. Mert ezekszerint elkellett volna ezt mondanom neki. Hát 2 - 3x talizunk igen...de csak beszélgetni szoktunk. Neki most nincsen barátnője nem rég esett át egy szakításon.
2016. dec. 17. 23:44
 19/52 anonim ***** válasza:
95%
De most akkor tényleg nincs köztetek semmi? Mi akkor ez a barátkozás? Látod ezért nem kéne több fiúval cicázni mert az ilyen félreérthető helyzeteket nem mindenki tűri nyugodtan. Barátod hogy reagált? Mi van veletek azóta?
2016. dec. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
100%
Többször átolvasva, miaz hogy találkozgattok? Azért ez nekem sem tetszene. Legalább mondtad volna el neki hogy most egy fiú haveroddal "találkozol".
2016. dec. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!