Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti féltékenyek lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti féltékenyek lennétek vagy?

Figyelt kérdés

A barátnőd fürödni ment és a telefonját az asztalon feloldva hagyta véletlenül. Te pedig láttad, hogy valaki hívja, egy Férfi akinek a neve nem volt ismerős. Aztán a következő pillanatban egy smse érkezik a párotoknak és látod, hogy azt írta neki a fiú, hogy "hiányzol majd még dumálunk".


Ti mitcsinálnátok ilyenkor? Ha ott lenne a párotok telefonja és lehetőségetek lenne kutakodni.


Vagy nemfoglalkoznátok ezzel?


Számonkérnétek ilyenért a párotokat?



2016. dec. 17. 22:46
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
Jó csak annak sincs értelme, hogy most innentől meg egy rosszabb kapcsolat legyen, mert bizalmatlankodik. Úgy tönkre fogtok menni. Szóval azt mondhatod neki, hogy vagy dobjon ki vagy szorítsa össze a fogát és bízzon meg benned, mert te őt szereted és ez most is beigazolódott. Ha csak nem beindít, hogy egy ilyen szigorú valaki elfenekel :D Nem tudom, hogy megy ez a nőknél... :)
2016. dec. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 A kérdező kommentje:
Nem is szigorúnak mondanám, inkább csak komoly nagyon és a kapcsolatunk alatt végig az volt velem eddig. ( de olyannak szeretem amilyen ) Pl ha este elmegyek tekerni akkor ezerszer elmondja, hogy bukósisakot, mellényt vegyek fel. De úgy mondja, hogy zavarba hoz. Ami tudom így nagyon nevetséges, meg furán hangzik. Meg sokszor kupi van körülöttem. Azért is mindig szól, ami nem baj persze. De azt is úgy mondja mintha...nemtudom..pedig nem emelte fel a hangját soha és mindig képes vagyok elpirulni meg bólogatni csak. Olyankor meg csak magához ölel és látom, hogy mosolyog, mert paprika vörös vagyok. Azt mondta, hogy kommunikációs problémámim vannak, ezt tegnap mondta nekem. Ezen dolgozni szeretne velem, de nem bántott soha miatta. És nagyon kedves közben, most küldött egy üzit fbon azt írta nem akart megijeszteni és stb 5 után már nála leszek. Neki is dolga akadt. Ő szerintem neki ilyen a természete nem csak velem ilyen komoly. Van 4 testvére egy nővére velük is a magatartása kicsit komoly talán még távolság tartó is. De velem nem ilyen tudom, hogy szeret. Hiszen nem dobott ki.
2016. dec. 18. 13:55
 43/52 anonim ***** válasza:
nekem úgy tűnik nem lesz itt gond, megtalálta a zsák a foltját. de azért, ha van kedved írd majd meg mi volt.
2016. dec. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 A kérdező kommentje:
43# Miért írod azt, hogy megtalálta zsák a foltját?
2016. dec. 18. 14:19
 45/52 anonim ***** válasza:
Mert úgy éreztem nincs ellenedre ez a rosszul viselkedő kislány szerep, aki meghajlik a okító komolyság előtt.
2016. dec. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rossz, és a barátom sem okítani akart csak. Azóta vannak fejlemények persze, de nem írom itt nem mindenki kíváncsi erre.
2016. dec. 18. 18:03
 47/52 anonim ***** válasza:
Nekem megírhatod, kíváncsi vagyok.
2016. dec. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
100%

Istenem de aranyos vagy :D Olyan kislányosan írsz, kis naiv jószándékú folyton elpiruló akit a barátja okítgat erre-arra.

Gondolom már nincs nagyobb baj, de azért nekem is megírhatnád privátba a fejleményeket, érdekel mi lett veletek :)

2016. dec. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
Tényleg cuki vagy, kevés ember ír ilyen édesen itt. :D
2016. dec. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
Jólvan én láttam meg előbb :D Nemám :D
2016. dec. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!