Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti féltékenyek lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti féltékenyek lennétek vagy?

Figyelt kérdés

A barátnőd fürödni ment és a telefonját az asztalon feloldva hagyta véletlenül. Te pedig láttad, hogy valaki hívja, egy Férfi akinek a neve nem volt ismerős. Aztán a következő pillanatban egy smse érkezik a párotoknak és látod, hogy azt írta neki a fiú, hogy "hiányzol majd még dumálunk".


Ti mitcsinálnátok ilyenkor? Ha ott lenne a párotok telefonja és lehetőségetek lenne kutakodni.


Vagy nemfoglalkoznátok ezzel?


Számonkérnétek ilyenért a párotokat?



2016. dec. 17. 22:46
1 2 3 4 5 6
 31/52 A kérdező kommentje:
Ma reggel megadtam a páromnak a barátom tel.számát, hogy ha szeretne akkor beszélhet vele vagy találkozzanak. Beszéltek kb 2 órával ezelőtt, de nem tudom, hogy mit mondhattak egymásnak, mert nekem közben dolgom volt. Felhívtam a legjobb barátomat erre ő lecsapta. Kb még 10x megcsörgettem aztán egyszer csak felvette és ordibálni kezdett velem. Hagyjam békén, nem akar többet látni, miért titkoltam el a pasim előtt, hogy mi találkozunk, miért nem mondtam el neki ezt, és miért vagyok a párom előtt zavarban amikor róla volt szó. Nem is mondhattam semmit csak üvöltözött és kinyomta utána. Most még nem vagyok otthon, felhívtam a barátomat, hogy érdeklődjek mégis mit beszéltek. Hát nagyszerű érzés volt, mert ő is felemelte a hangját és azt mondta most megfojtogatna. A párom közölte velem, hogy azt a "barátságot amit ápoltam" azzal a pöccsel elfelejthetem, mert a legjobb haverom úgy beszélt kettőnkről mintha együtt lennék vele és kitekeri a nyakamat. Elhiszi, hogy nem történt semmi köztem és közte..De úgy látta, hogy múltkor amikor számonkért akkor még én voltam ledöbbenve és azért voltam olyan amilyen, mert állítasa szerint most még csak kedvelem és jól érzem magam a "barátommal" de úgy gondolja, hogy érzek is iránta valami már. Természetesen erről is beszéltek a telefonon. Most időt kért a barátom és azt mondta ezentúl minden lépésemről tudni szeretne, mert nagyon hosszú időnek kell mire megbocsájt és bízni fog bennem újra. Ma még találkozunk, beszélünk. Aztán nem tudom.
2016. dec. 18. 11:22
 32/52 anonim ***** válasza:
Látod, látod, az érzelmi félrelépés, ha lebuksz két szék közé esést eredményez.
2016. dec. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 A kérdező kommentje:
Amúgy ezt az "Elhiszem, hogy nem történt semmi köztetek" kijelentését csak arra értette, hogy nem feküdtem le vele ezt elhiszi, mert még nem volt senkim a mostani barátom előtt és azt mondta azt is beszélték telefonon rólam, hogy nagyon visszahúzodó tudok lenni, meg hasonlók. Csak nem tetszett a páromnak, hogy a VOLT legjobb barátom beszámolt arról, hogy én milyen gyakran voltam vele, mitcsináltunk, stb. A lényeg, hogy még beszélünk ezekről, mert még nem minden világos neki. És mert nem is bízik bennem most szorítani fog a pórázon. Olyan pattogó, mogorva, komoly hangot ütött meg velem szemben megint, hogy most én is haragszok rá.
2016. dec. 18. 11:32
 34/52 A kérdező kommentje:
De épp ez az NEM érzek semmit a barátom iránt. Csak barát. A párom szerint én még nem vagyok tisztában a saját érzéseimmel sem, de most ad egy esélyt akkor ha szépen helyre hozom amit elrontottam.
2016. dec. 18. 11:34
 35/52 anonim ***** válasza:
Ajjaj... ebből nehéz lesz jól kijönnöd. Talán az lenne neked is a legjobb, ha mindkettővel megszűnne a kapcsolatod, és tiszta lappal tudnál indulni.
2016. dec. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
Szerintem olcsón megúsztad. Többet érdemeltél volna :)
2016. dec. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 A kérdező kommentje:
Nekem ez most nagyon rosszul esett. Senki nem hiszi el, hogy tisztában vagyok az érzéseimmel és érzelmi megcsalás sincs a háttérben. Nem tudom mit mondjak majd. A párom az első szóval ha most ad egy esélyt és úgy nézki igen, akkor bizonyítani fogok neki!!!!!!!! Én őt szeretem. Csak nem tetszik ahogy most beszélt velem:(
2016. dec. 18. 11:43
 38/52 A kérdező kommentje:
Miért? Mit érdemeltem volna még? Olcsón megúsztam? Mert?
2016. dec. 18. 11:47
 39/52 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt most jól csináltad. Ami itt látszik, hogy ezek az érzelmi dolgok elég ingatagok. Szerintem létezik férfi nő barátság, nekem is vannak nő barátaim, de ez nem olyan, hogy soha nem gondolok arra, hogy milyen lenne, ha leszopna pl :D Reálisan látom, hogy ezek barátságok, de soha nem annyira biztonságos dolgok, mint egy azonos neművel való barátság.


Szerintem most már állj ki magadért. Ne így legyen a folytatás, hogy ő ad még egy esélyt és neked bizonyítani, meg megfelelni kell. Ez neki sem lenne jó, mert nem egyenrangú dolog lenne.


Szerintem mond ki, hogy itt nem sérült a bizalom, hanem pont az derült ki, hogy bízhat benned. Tök bátor voltál, hogy megadtad neki a számát. Ezzel kockáztattad a barátságodat is. Szóval ez az egész bár veszélyes volt, de egy jól vett dolgok, amitől erősebbek lehettek. Csak ezt óvatosan kell kommunikálnod. Szóval nem jöhet ki úgy, hogy nem veszed komolyan a féltékenységét. Mert tényleg kétértelmű volt a helyzet. De innen ne úgy menjetek tovább, hogy még egy esély. Hanem, hogy kiderült, hogy bízhat benned és hogy őt szereted és nincs más. És innentől nem kevésbé, hanem jobban kellene bíznia benned.


Szerintem akár az is felvethető, hogy a másik srác tényleg a barátod, csak a szakítása után lehet épp nem volt rend a fejében. És az ember nem dobja csak úgy ki a barátait. Szerintem, ha valahogy sikerül ezt rendeznetek és mindenki lenyugszik, akkor az sem kizárt, hogy innentől nem fogja érdekelni, ha beszélsz a másikkal is. Mert szerintem innentől adott, hogy nincs esélye nálad. Ez azért elég erős volt, hogy megadtad a számát simán. Ami fontos szerintem, hogy ne ilyen fiú baráttal beszéld ki a párkapcsolati dolgaidat. Szóval ne az legyen, hogy vele bizalmaskodsz a barátoddal szemben. Mondjuk kérdés neked még így érdekes lesz e az a fiú barát, így elveszik az az izgalom, hogy titokban találkozgatsz vele.

2016. dec. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:
Csak a barátommal lassan egy éve ismerjük egymást szóval a párom előtt ismertem meg a srácot. Nem szerettem volna eltitkolni nem is tettem. Pontosabban nem hazudtam soha a páromnak, hogy "leugrok a boltba" közben pedig a legjobb barátommal vagyok titokban. Nem volt ilyen soha. Csak nem meséltem neki el,hogy van ő is. Mert nem tudom, csak nem szerettem volna elmondani neki, mert bevallom számítottam arra, hogy nem hisz majd nekem. Meg mindig izgulok ha a barátommal vagyok. Zavarba hoz egy csomó mindennel, mert olyan kritikus szemmel méreget és komoly is velem, de közben kedves meg minden. Nem akartam megadni neki a tel.számot, de erre ő azt mondta, hogy akkor találkozni fog vele, de engem is magával ráncigál. Azt mondta, hogy abból előre láthatólag rosszabbul jönnék ( ki, mert ha meglát kettőnket együtt lehet hamarabb begurult volna és porig aláz annyira dühös rám. Így inkább csak menekülő útvonal vot ez, de simán megadtam neki a teló számot, mert tisztában voltam az érzéseimmel. Csak azért izgultam nagyon, mert tudom, hogy most ha hazaérek akkor megint elbeszélget velem és leszid meg minden. Mintha nem is a barátnője lennék hanem mittudom én..:( Eddig nem volt ilyen, csak amióta ez van azóta van ez. Amúgy egy végtelenül kedves, szeretetre méltó ember. Ráadásul piszkosul jóképű, ez is rossz..mert ha csak közel jön hozzám és belehajol az arcomba vagy megérint akkor az egekben van a pulzusom és nyelni nem tudok. Szóval amikor számon kért akkor meg csak zavarban voltam és bűnősnek éreztem magam, mert nem mondtam el. Mindegy, majd még beszélek vele. De nem merem felhozni talán később sem, hogy szeretném ha a barátságom megmaradhatna azzal az illetővel. Nem tudom mi lesz. A páromat szeretem, nagyon.
2016. dec. 18. 12:36
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!