Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak megakar du*ni vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak megakar du*ni vagy esetleg tényleg komolyan gondolja?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel pénteken ismerkedtem meg.. uncsimnak a haverja.. discoba voltunk és táncoltunk.. csókolóztunk ennyi volt köztünk.. ő mondta nekem h feküdjünk már le de mondtam h én nem így akarom elveszíteni.

Rokonoknál voltam és ők kb 90 km-re laknak tőlünk, és a pasi is ott lakik.

Ma írtunk msn-en és azt mondta h olyan rossz érzése van.. meg júniusba megyek le 1 hétre nyaralni és mondta h pont akkor menne melózni.. de inkább nem megy csak találkozzunk. meg mondta hogyha nem laknék ilyen messze akkor lehetne köztünk valami.. meg hogy töröljük inkább egymást az emlékezetünkből mert reménytelen, azt is mondta hogy kitöröl vipről és msn-ről is. de végül nem tette meg. meg azt is írta hogy szeret. (de nem hiszem h komolyan gondolta)

Nekem is bejöb ő de nagyon messze lakik. :S

Viszont az a furcsa hogy tegnap még msn-en szexualitásról beszélgettünk meg ilyenek..

meg én most ballagok nyolcadikból.. és mondta h menjek abba a suliba ahova ő jár.. és legyek kolis.

Tudom reménytelen lenne.. (meg nem is tudok rajta nagyon eligazodni.. de olyan rossz most.)

L/15


2010. máj. 2. 19:21
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Most is fennt van msn-en de nem ír.. pedig mindig ő szokott először.
2010. máj. 2. 19:22
 2/16 anonim ***** válasza:
Egyértelmű,hogy csak dugni akar.
2010. máj. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
d*gni akar
2010. máj. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Sztem csak le akar fektetni.
2010. máj. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Sztem is.. csak akkor nemtudom minek ez az átlátszó duma.
2010. máj. 2. 19:30
 6/16 anonim ***** válasza:
Mert ezzel tud úgymond becserkészni. Ha megmondja az igazat, ugyis nemet mondasz neki nem? Biztosra akar menni.
2010. máj. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

meg tegnap még azt írta h nagyon várja a júniust.. mert h ő szeret órákig nyalni xD

Viszont ma nem mondott ilyeneket.. de nemtudom minek ez a sablonszöveg. -,-

2010. máj. 2. 19:35
 8/16 anonim ***** válasza:
ne higyj neki. a végén összetöri a szíved. felejtsd el tényleg. töröld le te.
2010. máj. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Dehogy töri össze a szívem xD

Engem aztán nem érdekel.. csak gondoltam azért rákérdezek gyakorin. =)

2010. máj. 2. 19:37
 10/16 anonim ***** válasza:
Rendben, te tudod, de ha benyomja a még szédítőbb dumákat...
2010. máj. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!