Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Laikusként pasik, hogy megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laikusként pasik, hogy megy ez? Nő vagyok és érdekel

Figyelt kérdés
Szerintetek ,ha valaki felhív telefonon egy prostit a rosszlányok.hu oldalról,és ledumálja a dolgot,mit szeretne mikor stb,majd elmegy ,mit mondd a prostinak Hello akkor kezdhetjük a dolgot :D vagy a prosti mit mondd -Vetkőzz baby és feküdj az ágyba? Szóval rögtön a lényegre tér vagy mit kell elképzelni ilyenkor?Komolyan érdekel ,hogy hogy megy ez?
2016. dec. 18. 14:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ugyanaz, mintha egy tök normális lánnyal beszélgetnél, mivel ők is azok.

Köszöntök egymásnak, behív, kicsit beszélgettek, ahogy az előző is írta, zuhany, stb.


Ez a "vetkőzz baby és feküdj az ágyba" ez csak a filmekben van.

2016. dec. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Tuti ,hogy nem normális egyik sem.Lelki nyomorékok,lelki betegek.Csak gondolj már bele,hány férfivel vénnel,fiatallal rondával,testileg nem éppen vonzóval,szóval ezek a lányok,nők olyan szinten betegek lelkileg amit mi talán el sem tudnánk képzelni,de ez az ő bajuk,én nem sajnálom egyiket sem,sőt lenézem és undorítónak tartom.
2016. dec. 18. 16:54
 13/18 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem betegek, legalábbis többségük nem az.

Gondolom egyet sem ismersz, de ha neked kényelmesebb ezt hinni, akkor hidd ezt, én nem fogok vitatkozni veled.

2016. dec. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Volt egy barátnőm,akivel később már nem tartottuk a kapcsolatot,elköltözött felnőttünk,kit merre sodort az élet.Ez a lány abszolút nem volt fiúzós típus ,volt 1-2 pasija ,de emellett elég gátlásos csaj volt.Húzgálta magán a pólót ne látszódjon a feneke ,nem fürdőruhában fürdőzött hanem sortban és pólóban...szóval kell ennél gátlásosabb?Nem hiszem.Na ez a csaj később megtudtam prosti lett olyan lakáson fogadó-lakásra hívható ,azt hittem elájulok mikor megtudtam,és ez a csaj mesélte egy közös ismerősünknek,hogy hányingere volt ,mikor 20 és 70 év között mindenféle pasassal lefekszenek a pénzért,és mindent megcsinálnak épp úgy a vonzóbb fiatalabb jóképűvel ,mint a nem vonzó vénemberekkel..Érzelmek nélkül ,úgy hogy nem kívánod a férfit,csak megjátszod,imitálod,áll kedves vagy és megjátszod hogy kedves ,miközben hányingered van ,mindezt a pénzért.lelki nyomorék lett.Megutálta a férfiakat és barátnője van,egy nővel él együtt.Szóval éppen elég ismernem egy ilyen csajt,nem szükséges többet.
2016. dec. 18. 17:30
 15/18 anonim ***** válasza:

Tehát egy ismeretségből te már mindent tudsz róluk :D

Én meg ismerek többet is, akik teljesen normálisak, felsőoktatásba járnak, szülők nem tudják támogatni őket, és ezzel szereznek pénzt. És nincs pasijuk, amúgyis szeretnek kefélni, igénytelen, koszos férgekkel meg nem kúrnak.


De tudjad jobban, mondom, én nem akarlak győzködni.

2016. dec. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Irigykedsz rájuk? Neked talán nem jutott elég pasi?


Ők is csak egy szolgáltatást árulnak, ahogy a villanyszerelők is. Semmivel sem rosszabb, vagy alsórendűbb emberek, mint bármelyikünk. Az a problémás, aki külömbnek képzeli magát másoknál.

2016. dec. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Megérkezett a napkeleti bölcs..Persze ,hogy irigy vagyok :)Villanyszerelőhöz hasonlítani egy prostit,basszus milyen szemléletű emberek között élünk?!
2016. dec. 18. 19:20
 18/18 anonim ***** válasza:
#17 Pont ezt mondtam én is. Csak te vagy elszállva magadtól.
2016. dec. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!