Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs ünnepi hangulatom, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs ünnepi hangulatom, és nem várom a karácsonyt. Baj ez?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy a boldogságról, családról stb kellene szólnia.

Sajnos a kapcsolatom nem működik igazán, valami hiányzik, többször beszéltünk róla már, de most csak úgy elvagyunk.

Ez rányomja a bélyegét az egész ünnepre nálam.

Szerencsés vagyok hiszen élnek a szüleim, a nagyiék, barátnőm részéről ugyanígy. Tudom hogy ennek kellene örülni amíg megvan...



2016. dec. 19. 12:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Akkor baj, ha neked baj.

Nekem sincs most ünnepi hangulatom, hasonló okokból, sőt, mi még együtt sem töltjük a szentestét, mert párom dolgozik.

Én úgy vagyok vele, hogy nem erőltetem az ünnepi hangulatot, ha együtt lesz a család, akkor jön majd úgyis magától, amennyinek kell. :) Idén nem csiliztem tele mindent, meg nem vinnyog a karácsonyi zene, na és? Majd jövőre, ha jobbak lesznek a dolgok. :)

2016. dec. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

nálunk sincsen semmi ilyen.

nekem hiányzik valamennyire, hogy picit be legyünk zsongva, kis díszítés stb...

Dolgozik a párom végig a héten,szinte egész nap, így nincs aki ezzel foglalkozzon. Én bevallom férfi létemre meg nem igazán értek hozzá.

De a legnagyobb baj nem is ez, hanem az hogy eltávolodott tőlem, és a munkára fogja. Innen származtatom az egészet, hogy nincs semmi boldogságom az ünnepekre.

2016. dec. 19. 12:18
 3/11 anonim ***** válasza:
30%

Én sem várom, sőt egyre inkább nem. Az egész ünnep átment egy olyan dologba amitől undorodom. Vásárolj!!!! üvölti a multi, közben giccses zenék mindenhol lehetőleg a '60-as évek elejéről, ("Letitsznó" meg "Dzsinglbellrákk"), de ha "modern" abban sincs köszönet. Lászt Krisztmász? Téenté fehír karácsony úgy vártunk rég, bratiyzzunk álságosan azokkal akiket utálunk!?


De az ünnepi ebéd jó lesz, meg ilyesmik.


Megpróbálom feldobni a kedved pár karácsonyi vicces képpel :D Hátha!


[link]


[link]


[link]


+ 1 bónusz előszilveszter :D


[link]

2016. dec. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Szívesen adnék neked a karácsonyi hangulatomból kedves kérdező mert bennem túlteng már november vége óta :)
2016. dec. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%
Én sem várom mivel ateista vagyok...
2016. dec. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

3.

köszi szépen nagyon kedves vagy! :)


igazad van, sajnos erről szól minden, hogy költs, vásárolj mert csak így lehet boldog karácsonyod..:(

2016. dec. 19. 13:29
 7/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, ez esetben én azt mondanám, szedd össze a bátorságot férfi létedre. Tudom, hogy általában a nők a kreatívak meg a cukik meg a hangulatteremtők, de ha otthon vagy és hiányolod, miért ne kaphatnád elő te is a díszes dobozt? :) Néhány boát ide-oda felcsavarni, tükörre, lámpára díszt akasztgatni igazán nem kell nagy kreativitás meg ügyesség. Karácsonyi zenét találsz dögivel youtube-on.

Nem tudom, mi a baj köztetek, de talán a párodat is meghathatja, ha ilyesmire érkezik haza... :)

Esetleg kezdd el becsomagolni az ajándékokat, az is nagyon hangulatos tud lenni. Az meg kit érdekel, hogy agyon lesz tekergetve celluxszal, mert sehogyse marad úgy, nem az a lényeg. :)


Apróságok, de ezek adják igazán a hangulatot. Ha a párod otthon lesz, próbáld bevonni, még ha csak picit is. Karácsonyi menüt összeállítottátok már? Álmodozni róla lehet az ágyban heverészve is, arra nem kifogás a fáradtság. :)

2016. dec. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mindenkinek arról szól a karácsony amiről akarja,hogy szóljon.

Ha valaki nem akar ajándékozni akkor az nem teszi,attól még lehet ugyanolyan boldog a karácsonya mint bárki másnak.

Én személy szerint imádom megajándékozni azokat akiket szeretek még ha nem is nagy összegről szól,nekem ettől lesz kerek ez az ünnep.

2016. dec. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Annyiban várom,hogy se szombaton se hétfőn nem kell meloznom,más okból nem!

mert én nem csak karácsonykor találkozom a családommal,szeretteimmel,hanem sokkal sürübben.

2016. dec. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem szomorú, hogy nem tudtok örülni a legszebb ünnepnek. Valami nagyon nincs rendben a családodban, és ennek meg kellene keresnetek az okát. Például attól még, hogy a párod dolgozik, még délutánonként egy picit foglalkozhatnátok karácsonyi készülődéssel. Minden nap csináljatok meg valami apróságot pl. süti sütés, mézeskalács díszítés, szaloncukrok felkampózása, és eközben be lehetne tenni valami karácsonyi zenét. Ne hagyd, hogy megkeseredjetek. Próbáljátok meg élvezni a szeretet ünnepét.
2016. dec. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!