Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy feltudjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy feltudjam dolgozni?

Figyelt kérdés
Az elöző kapcsolatomban bántalmazott az akkori párom. Azóta rémálmaim vannak amikben bánt és fenyeget. Nem tudok rajta túllépni. Egyfolytában szorongok,napközben van hogy spontán beugranak az emlékek,félek az emberektől. Nem akarok így élni. Amint kilépek a házból szorongok és előfordul hogy bepánikolok és rosszul leszek. A mostani páromnak elmondtam mindent ő próbál segíteni,de nem megy,nem lesz jobb.
2016. dec. 19. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Ha ez hosszabb ideje fennáll, akkor érdemes lehet felkeresni egy pszichológust, akinek vannak túlélési tippjei. Így testileg-lelkileg ki fogsz merülni, és a párod sem fogja sokáig bírni. Mellette természetesen kérheted a barátaid, családtagjaid segítségét is, legyetek többet együtt, csináljatok közös programokat, beszélgessetek.
2016. dec. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
A pszichológus többek közt pont arra jó, hogy segítsen feldolgozni a lelki traumákat..
2016. dec. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Böngészd a googlit,hisz az is a barátod!

Csak találsz valami hasznosat,ami segít elalvás előtt,feldobja a kedvedet.

Napi szinten olvasok neten is,papír alapon is.

Könyvtárba is járok,még azt is tudom javasolni.

2016. dec. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja pszichológus, meg egy parasztlengő az exed állcsúcsára sokat segíthet.
2016. dec. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért kellett lepontozni a pszichológusos javaslatokat. A trauma olyasmi, ami nem múlik el önmagától, sem a shoppingolástól, sem zenehallgatástól stb. De ez mindenkinek a saját gondja, felőlem mindenki úgy cseszi el az életét, ahogyan akarja, évekig is szenvedhet bárki, engem nem érdekel. A kérdező javaslatokat várt, írtunk neki, a frusztráltak meg lepontozták (nyilván személyes sérelemnek vették), pedig az agyatlanoknak csak annyit kellene tudatosítaniuk magukban, hogy aki pszichológushoz fordul, az nem mind elmebeteg. Sokkal betegebb az, aki azt feltételezi a másikról, hogy ha az valakinek pszichológust javasol, az ártani akar neki, vagy bolondnak tartja az illetőt. Na ezért nem szabad ide írni semmilyen javaslatot, egyszerűen nincs értelme, ha csak lepontozgatást kap az ember mindenért a nyomorékoktól.
2016. dec. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Nem én voltam a pontozó.

Viszont a pszichológusok is írnak könyveket,ezért is javasoltam a könyvtárat.

Kedvére válogathat a műfajok között.

2016. dec. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2es vagyok,és igaza van az 5ös válolaszolónak(aki szerintem az első is).. èn is jártam pszichológushoz,mégsem tartom magam elmebetegnek..sőt, rengeteg nagy ember is jár pszichológushoz,nincs ebben semmi..a pszichológus annyit csinál, hogy meghallgatja a problémád,és a megoldásra is, sokszor te magad jössz rá, ő csak rávezet..de ja,mindenki azt csinál amit akar,a lepontozást meg én sem értem, mindegy :)
2016. dec. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!