Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találhatok még egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok még egy ilyen lányt mint amilyen a barátnőm volt?

Figyelt kérdés

Szívem szakad meg, hisz még folyamatban van a szakítás.

Elcsesztem a kapcsolatunkat, nem vonzódik már hozzám. 2.5 éve voltunk együtt, nagyon nagyon sokáig nem mutattam ki az érzelmeim és ebbe belefáradt. Érthető. Én pedig most gebedek meg, hogy már késő bármit is tennem, pedig megőrülök érte.

Pár szóban: nem iszik, nem dohányzik, rendezett családból való (szülők együtt vannak, középosztálybeliek), nem jár bulizni, ad a külsejére ápolt haj, körmök. Figyel az alakjára. Belső: a végtelenségig odaadó, kimutatta a szeretetét felém, amit én valahogy akkor nem értékeltem.

Míg szeretett soha nem nézett, és nem is érdekelte más férfi.

Nagyon bánom az egészet, most úgy érzem mintha a szívem tépnék ki, hogy látom mennyire közömbös már felém.

Annyi mindenben egyezett a gondolkodásunk, az értékrendünk, sosem gondoltam volna hogy létezik ilyen lány.

25 vagyok, ő 24. Párszor megfordult a fejembe hogy jövőre megkértem volna a kezét.

Sosem feledkeztem meg az év/hófordulóról, készítettem neki meglepetés vacsorát, gyertyafényest alkalmanként.

De egy dolgot nem tettem meg: nem viszonoztam nap mint nap az összebújást, a szeretet amit adott, sokszor "lehurrogtam" az ő dolgait, mintha nem lennének fontosak, nem hallgattam meg a problémáit.

Így tulajdonképp én kergethettem más karjaiba, én tehetek mindenről. Bár azt mondja hogy nincs senki, csak kihűlt már a dolog felém.

Egy darab sz//*rnak érzem magam, nulla férfinek, lelki roncsnak. Most jön a neheze: a családom is nagyon kedvelte, szerették, és most oda kell állnom a karácsonyfa alá, hogy ez van.

Köszi aki elolvassa. Félek, hogy egy csillagot veszítettem el, a saját ostobaságom miatt.



2016. dec. 22. 10:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Figyuszka. Az elsőt elcseszted, de tudod mivel. Jó hogy ráébredtél. Amúgy jó tanács a következő leányzóhoz, szeretjük ha szeretnek. Tudd kimutatni, de ne csiribirikkel hanem tényleg szeretettel. Ja és értékeld amid van. 😊😊😊
2016. dec. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

nagyon nagyon megtanultam mindezt! hogy hiába minden, ha nem mutatom ki a szeretetemet, ha nem nyílok meg, más is úgy érzi majd, hogy egyoldalú az egész.

csak ez most irdatlanul fáj, hogy így kellett rájöjjek, mit is veszítettem.

2016. dec. 22. 12:23
 13/20 anonim ***** válasza:
Na helyes 😊
2016. dec. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Elqrtad, nem kicsit. Nagyon.

De nem kell félni, nem fog fájni.

Viccen kívül: drága olyko a tanulópénz, legközelebbi lánynál majd másképp csinálod.

2016. dec. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb csináld jobban! Amit elrontottál vele, mással már tudod hogyan kell, hogy jobb legyen a kapcsolat és ne szeressen ki belőled.


Hasonlót találhatsz, vannak még ilyen típusú emberek. Én is például ilyen vagyok. Nekem is vannak hibáim természetesen, de alap természetem az ilyen. Mindent megadnék a páromnak, nő létemre képes vagyok néha már "udvarolni" neki, kimutatom az érzéseim, szóval én is hasonló tulajdonságokkal rendelkezem.

Az exem volt ilyen, amilyen te voltál a kapcsolatodban. Nagyon rá ismertem benne az én volt kapcsolatomra is. Az akkori palim pedig pont úgy csinált, mint te. Csak ő mellé mindenki mást fontosabbnak tartott, hogy mit gondolnak róla, érzelmeket nem mutatott olyan nagyon ő sem, nem hívott volna fel sem, mert az drága. 2 év alatt egy kezemen megszámolom hányszor áldozott arra pénzt, hogy felhívjon. Bezzeg a cigi... Mint a gyárkémény úgy füstölt a szájában. Leégetett a "barátai" előtt, hogy ő maga jobb színben tűnjön fel és hasonlók. Lehet, hogy ő még durvább is volt mint te ilyen dolgokban, nem tudom. De hogy mindent kiölt belőlem... Sokadik sértése volt az amit akkor mondott... akkor egy mondattal elintézett végleg mindent bennem. S akkor abban a pillanatban hirtelen már semmit nem éreztem iránta. Ránéztem és: ki ez itt mellettem? Sajnos nem tudtam könnyen szakítani, mert nem mertem előállni úgy konkrétan, hogy na vége, elmúlt. De nagy nehezen sikerült kinyögnöm, mert már annyira óckodtam attól is, hogy lássam, hogy nekem még egyszer hazugságból kimondjam a szeretlek szót... Mert pár hónapig hazudtam neki erről. Emlékszem, 10 perce majdnem tellett leírni neki, s amikor leírtam, nem tudtam elküldeni. Mondtam, hogy valaki üsse le helyettem, mert a kezem nem akar engedelmeskedni. Így visszagondolva, nem tudom minek írtam neki akkor már. Na mindegy. Később persze ő is rá jött, hogy nagyon hülye volt. Pláne azért, mert nem viselkedtem vele annak ellenére csúnyán, sőt, nagyon is kedves voltam vele. Igaz, máig idegesít, hogy nem mondtam meg neki, valójában mi volt vele a gond. Nem tudom rájött e, mert azóta nem nagyon volt barátnője úgy tudom.

2016. dec. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
75%

Az ember valóban csak akkor jön rá, mit veszített, amikor elveszítette. De én azt mondom, nem történt semmi végzetes. Nem ő volt az igazi társad. Jó volt vele, megkaptál tőle mindent, de te nem voltál igazán szerelmes bele. Tudom, most úgy érzed, hogy igen, de ez a dolog természetéből adódik. Majd ha egyszer igazán szerelmes leszel, te magad is rájössz, hogy ez a mostani felejthető kis momentum volt csupán.

Most a túlélésre kell koncentrálnod. Az idő majd mindent megold. Az a legnagyobb gyógyító.

2016. dec. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Meg is érdemled, hogy fáj! Fájon is hisz te őt kihasználtad rendesen érzelmileg!
2016. dec. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

hidd el hogy fáj is. borzasztóan....

voltak már szakításaim, fájt akkor is, de ez most mind közül a leges legrosszabb. nem sajnáltatom magam, mert megérdemlem.

2016. dec. 23. 07:19
 19/20 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy így "lecsesztelek" de velem is így bánt a volt barátom mint ahogy te az exedel


17-es voltam

2016. dec. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

nem kell bocsánatot kérj, tudom hogy hibáztam.

bár még együtt élünk, nem költözött el, de bárhogy igyekszem sajnos jelét nem látom hogy esetleg lehetne még valami köztünk.

2016. dec. 27. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!