Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy, hogy mindössze ezért akarnak a nők 30 éves koruk előtt megállapodni?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy azért, mert ők hamarabb érnek, hamarabb alkalmasak családalapításra, de én valójában úgy érzem, hogy inkább azért siettetik ezt, mert - a férfiakkal ellentétben - a nők 25 éves kor felett a korral nem nemesednek, hanem éppen ellenkezőleg, és ezt ők is tudják, hogy el fog járni a kor felettük, és csak ezért kezdik komolyabban venni a dolgokat, nem pedig azért, mert tényleg érettebben gondolkodnak.

Szóval gyorsan akarnak fogni maguk mellé valakit amíg szépek és fiatalok, akivel megállapodhatnak, mert 30 év felett a velük egykorú vagy idősebb férfiak inkább a fiatalabb nőket részesítik előnyben, ezért nem biztos, hogy tudnának idősebbként annyira jó pasit megfogni, mint fiatalabbként.


Tehát korábban érnek, vagy az én megérzésem a helyes inkább?



2016. dec. 24. 12:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

30 évese n indul a biologia vekker, megnézik jó e a pasik, tudnak e hova babázni azt kész jönnek..

Ez nagyon is látszik, szülni szülni akarnak más nem érdekes nekik..

2016. dec. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az eszedbe se jut, hogy a világnak kb. ez a rendje?
2016. dec. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A nők (és lehet, hogy a férfiak sem) nem azért lépnek párkapcsolatba mert elgondolják, hogy lenne logikus kicselezni a biológiát, hanem mert vágynak a párkapcsolatra, a szerelemre. És a gyerekszülésnél sem úgy működik a dolog hogy kiszámolom, hány évesen szeretnék nagymama lenni, hanem bennünk nőkben vagy egy ilyen ösztön, hogy vágyunk rá. Vágyunk az anyaságra, természetesen egy méltó férfi oldalán. Nincs itt semmi rideg tervezgetés, nem "fogjuk" a pasikat, hanem olyan életet akarunk kialakítani magunknak amelyben boldogok vagyunk. ennyi.
2016. dec. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!