Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak nagy része azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak nagy része azért még manapság is szeretne megállapodni?

Figyelt kérdés
Úgy látom egyre kevesebb pasi szeretne feleséget meg családot és ha mégis eléggé elhúzzák az időt. Persze én értem az okokat, de legbelül azért vágynak arra hogy lekössenek valaki mellett?

2016. okt. 4. 21:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Én szeretnék családot alapítani de sajnos nehéz olyan lányt találni aki hasonlóan tenne, emellett nem csal meg stb.
2016. okt. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Én is a lányok részéről tapasztalt hozzáállás miatt kezdek kiábrándulni eme vágyamból...
2016. okt. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy a lányoknak sem ezen jár az eszük elég sokáig, de ha az arányokat nézzük még mindig több nő szeretne családot mint pasi. Csak ha a barátnőimet nézem (huszonévesek vagyunk) már mind férjhez mennénk de egyszerűen a pasik többsége még a komoly kapcsolat gondolatától is rosszul van, nem hogy a házasságtól.
2016. okt. 4. 21:38
 4/27 anonim ***** válasza:
Én lassan azt látom, hogy a férfiak párkapcsolatot (huszonéves körben legalábbis) sem nagyon szeretnének, nemhogy házasságot... :)
2016. okt. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
Nekem ez volt az álmom... feleség,gyerek,ház,kocsi. De ahogy telnek múlnak az évek, jönnek-mennek a lányok egyre inkább úgy vagyok vele, hogy a feleség, gyerek csak álom marad, a többi már megvan... Egyszerűen nem látom a lányokban az alkamasságot a családanya szerepre. "Rendeljünk pizzát, nem tudok főzni, ha el kéne mosni egy tányért már rosszul vannak... De még csak 24 vagyok, talán még várnom kell pár évet, hogy megérjenek rá.
2016. okt. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Én szeretnék, de senki nem akar ebben partner lenni.
2016. okt. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Azt azért tedd hozzá hogy a lányoknak is általában csak 30-hoz közeledve, egy egész végigribnckodott évtized után jön meg a fene nagy kedvük a családalapításhoz... Én kifejezetten házasságpárti vagyok, de legfeljebb csak olyat tudnék találni aki már túl van ezen, ez pedig nem túl vonzó. Az a néhány aki tényleg komolyon veszi a kapcsolatait pedig 20 körül már házas/el van jegyezve.

A fiúknak manapság sokkal nehezebb megfelelő párt találni ehhez, nekem ne mondd hogy több a "feleségnek való" lány, mert ez nagyon nincs így.

2016. okt. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Ti nagyon el vagytok tévedve,én nem is értem amit ide leírtok... Az összes huszonéves férfi ismerősöm szinte,mind komoly párkapcsolatot szeretne végre találni.És itt azért nem 1-2 emberről van szó.

Csak hát ugye mi a gond? Nem születtünk helyesnek,és így már egyetlen nő sem áll szóba sem egyik sráccal sem...

Ez a valóság,pedig egyik sem csúnya,adnak magukra,de hát hiába...

Szóval de igen,van nagyon sok férfi huszonéves korban is,aki komolyat szeretne,csak őket nem veszitek észre... mert csak a macsó jóképű gyerek nálatok aki szóba jöhet. Ő meg úgy van vele,hogy minek álljon le bármelyikőtökkel is,mikor mindennap másikat kaphat meg a nőkből...

2016. okt. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Én nem szeretnék Kérdező. Sem családot, sem gyereket. Meg akarom őrizni a szabadságom.


22:34 leírta a nagy igazságot egyébként. 30 éves korukig jól kiélik magukat a nők, fűvel-fával, állítólag van Izlandon két ember, akivel nem...aztán 35-40 éves korukban, kapuzárás előtt fordul egy nagyot a kocka. Akkor már bármit megadnának egy normális, értelmes és udvarias férfiért, akiket azelőtt szrba se néztek, akkor viszont már ők nem fognak kelleni a férfiaknak (meg is értem, melyik férfinak kell 2 zabigyerek, és kinek jó az, hogy a pótos IFÁval megfordul a nőben tolatás nélkül).

2016. okt. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
De azért ti is eléggé általánosítotok, nem gondoljátok? Hogy a nők ri*ancok fiatalon, fűvel-fával lefekszenek stb....ez max azokra a lányokra igaz akik bomba nők és/vagy szellemileg nincsenek a toppon. Van rengeteg nagyon csinos, helyes arcú lány aki lehet nem feltűnő szépség viszont teljesen normális és soha nem volt még egyéjszakás kalandja meg ilyesmi. És azért ők sem 20 évesen mennek férjez. De lehet Ti meg őket nem veszitek észre. Szóval fura ez nekem hogy ennyire ki vannak sarkítva a dolgok és ennyire nem találják meg egymást az összepasszoló emberek. Na mindegy...
2016. okt. 5. 00:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!