Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok hogyan enyhíthetném lelkiekben egy társ hiányát?

Figyelt kérdés

2 hònap múlva leszek 22 èves.Szűz vagyok.Èletemben egyszer voltam szerelmes.Mèg mindig hiányzik az a fiú.Osztálytàrsak ès legjobb baràtok is voltunk.2 èvig jàrtunk titokban (17 èvesek voltunk).Az anyukàja nem fogadott el,plusz el is költöztek.Sìrva vàltunk el.Ùgy hallottam azòta neki sincs senkije.Azòta pròbàltam ismerkedni.Kb. 40 fiùt kosaraztam ki.Egyszerűen kerestem bennük az exet,aki teljesen olyan volt mint èn.Magányos vagyok.Màr minden ismerősöm fèrjnèl van,terhes,babàzik.Se testvèrem (az exemnek se volt) se baràtaim.Mit tehetnèk hogy elfelejtsem Őt? Vele voltam igazán boldog.


21/L


2016. dec. 25. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Gondolom ő is felnőtt már, miért nem keresitek egymást?
2016. dec. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is keresd meg. Ha ennyire szerettétek egymást, működni fog a távkapcsolat, amíg össze nem költöztök. Sok sikert :)
2016. dec. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Fordítsd kicsit más fele a fejed. Próbáld megoldani mások gondjait akár itt gyakorin is. Akár épp az enyémet is, mert jó lenne egy kis help. :)


Miért nem keresed azóta? Már sok idő eltelt.

2016. dec. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el felnőni és ne az exed keresd minden srácban.
2016. dec. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
S egyszer eljön a nap, mikor a lány újra megkeresi a fiút...:P
2016. dec. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gondolod Peti megy az iskolába?
2016. dec. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amig nem jön, addig én beszélgetek veled
2016. dec. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Keresd meg őt és zárd le a dolgot, úgy értem jöjjetek össze, vagy lépj tovább, ahogy alakul, csak csinálj valamit.
2016. dec. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez picit hosszú. Egy gondolkodásmódot kell elsajátíts.

Írj rám és segítek.

..De akárhigy is.., hidd el, minden rendben van és lesz is.

2016. dec. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!