Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi azt, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt, hogy már járunk, pedig nem is? És nem is akarok.

Figyelt kérdés

Van egy pasi, aki azt hiszem, még Novemberben jelölt be.

Tegnap reggel rám írt. Nem ismerem személyesen, azt hiszem 3 közös ismerősünk van itt, de őket sem ismerem személyesen.

Mint kiderült, egy nagyon jó barátja az, akivel régebben beszélgettem itt.

Elkezdtem vele beszélgetni. Először normális volt meg minden,kérdezte hol lakom, hány éves vagyok, mit szeretek szabadidőmben csinálni, ilyesmik. Tehát ilyen alap ismerkedős dolgok.

Később megkérdezte, van-e barátom.Na, akkor már itt sejtettem, hogy majd akar valamit. Be is igazolódott. Azt írta, hogy nagyon bejövök neki, meg meg akar ismerni jobban. Innen elég messze lakik, ami önmagában nem is lenne baj, de nekem nagyon furcsa. Írni se nagyon tud:D Mármint helyesen. A tetszel is leírja c- vel.:D

Később már, hogy mikor találkoznánk, meg reméli fogunk.

Kérdezgette, hogy tudok-e főzni.

Na meg olyat, hogy hogy állok a szexxel?:O

Azt írta, neki már meg van a pár jelöltje, én és velem le tudná élni az életét:D

Azt hiszi, hogy attól,mert elbeszélgetek vele, meg hogy majd talán egyszer taliznék vele,már járunk???

Kicsimnek, szivemnek hív, meg stb...Hogyan rázzam le? Tegnap is számon kért, hogy kicsim itt vagy?:D

Mit tegyek? Egyre jobban irritál...


2016. dec. 26. 12:38
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Mit adtam alá a lovat? Attól, hogy nem írtam ide, igenis megkérdeztem, miért hív szívemnek,meg kicsimnek? És csak annyit ír, hogy bocs. Amúgy közel a 30-hoz nem éppen srác.... Teljesen normálisan beszéltem vele.Kérdezősködött a hobbyjaimaról, meg miket szeretek csinálni. Meg írtam neki, hogy mért nyomul ennyire meg miért ír ilyeneket, és bocsánatot kért.

Csak végső esetben szoktam tiltani, de nem írt este óta.

2016. dec. 27. 16:46
 12/12 A kérdező kommentje:

Azt is írtam neki, hogy én szívesen beszélgetek vele, de csak beszélgetni.

De mondom, azóta nem írt.

2016. dec. 27. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!