Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi szingli 30-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi szingli 30-as férfi?

Figyelt kérdés

26 vagyok. Úgy érzem, hogy a hozzám korban passzoló lányoknál labdába sem rúghatok, hiszen rengetegen már egzisztenciát érzelmi-értelmi érettséget stb keresnek.

Albérletben élek egyedül, nemrég lett vége egy komoly kapcsolatomnak. Van egy öreg autóm, de semmi más "javam" nincsen.

Szórakozóhelyeken alig alig van lány. Ha mégis egyből 5-6 ilyen 30 as rajta, és ennyi.

Ha akarnék sem tudnék anyagiakban versenyezni velük.

Ez a kérdés nem sajnáltatás, csak az hogy miért vannak ennyien? 30 sőt 40 fölött se család, se gyerek semmi, csak az élteti hogy a 20 as csajokat fekteti le, utána meg persze hogy szerencsétlen lány nem bízik már pl bennem sem mert ugyan úgy férfi vagyok.

Nagyon sok az általánosítás, tudom. Akinek nem inge....



2016. dec. 27. 12:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%

Azért vannak ilyen sokan, mert divat a hűtlenség és a félrekefélés.

A legtöbb 30-as pasinak nem volt komoly kapcsolata, és nem is akar, de tudja, hogy ezeket a libákat mivel lehet etetni.

A többiek most váltak el, és belevetik maguk az éjszakába, hogy csajozzanak.

És nagyon-nagyon sok ilyen harmincas pasi a kis felesége és pici gyereke mellett megy el bulizni egyet, és hajtja a húsz éves pi.nákat.


Vagyis, amíg a nők párkapcsolatban kiesnek a húspiacról, addig minden élő és mozgó 20 és 50 közötti pasi a 20-as puncikra hajt, akár van kapcsolata, akár nincs.

Ezért van az, hogy sokszoros konkurenciával kell szembenéznetek. Saját magatoknak, az egyre jobban elkorcsosuló, fas.zvezérelt férfiaknak köszönhetitek, hogy minden potenciális csajra 10 pasi jut.

2016. dec. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
47%

"A legtöbb 30-as pasinak nem volt komoly kapcsolata, és nem is akar, de tudja, hogy ezeket a libákat mivel lehet etetni.

A többiek most váltak el, és belevetik maguk az éjszakába, hogy csajozzanak. "



Te is jó nagy marhaságot írtál azt tudod?



Egy 30-as férfi

2016. dec. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem az ilyenek nem véletlen vannak egyedül; valami hibája mindnek van, vagy ez hogy csak d.ni akar, vagy gyáva nyúl, vagy alkesz, vagy anyuci kedvence, esetleg meleg, csak nem tudja elfogadni...


Kivételek természetes vannak, csak nekem is ez a tapasztalatom...

2016. dec. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

mit tehetek pl én vagy akár melyik korombeli srác erről, hogy más 30 vagy 40 es férfi elhagyja a családját, mert megy a répa után.

miért én iszom meg ennek a levét?

ha akkor májer, akkor miért nem a saját korosztályában lövöldözget?!

jah hogy ott sincsen már normális nő 30 felett? vagy csak ott már nem megy a hegyibeszéd?!

2016. dec. 27. 12:36
 5/19 anonim ***** válasza:
50%

Mit nem értesz ezen?!

Nekik is a friss pipihúsra áll a legjobban, és nem a saját korosztályukra vágynak, hanem a fiatalabbakra. Ha jó lenne neki a 30 éves test, akkor boldogan megül a se.ggén a neje mellett, és nem jár el bulizgatni.


Mit tudsz te tenni?! Hát semmit!

Belenyugszol, hogy ez egy ilyen erkölcstelen világ, ahol a pénz, az egzisztencia és a fiatal pi.na ural mindent, és várod a lepattanót.

Gondolom te se szoktál odamenni a szürke kisegerekhez, a duci lányokhoz, vagy a csúnyácskákhoz, csak az ilyen kis éjféli pillangók vonzanak, akikre a fél diszkó rá van gerjedve...

Azért meg egy csaj se fog eljárni szórakozni, hogy egy ital fölött nézze, ahogy minden pasi az ilyen ribizlikre hajt, őket pedig emberszámba se veszik, nem hogy nőnek!

Ha a szórakozóhelyes ismerkedés nem megy, talán módszert kéne váltani, siránkozás helyett.

2016. dec. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
16%

Mit nem értesz ezen?!

Nekik is a friss pipihúsra áll a legjobban, és nem a saját korosztályukra vágynak, hanem a fiatalabbakra. Ha jó lenne neki a 30 éves test, akkor boldogan megül a se.ggén a neje mellett, és nem jár el bulizgatni.


Mit tudsz te tenni?! Hát semmit!

Belenyugszol, hogy ez egy ilyen erkölcstelen világ, ahol a pénz, az egzisztencia és a fiatal pi.na ural mindent, és várod a lepattanót.

Gondolom te se szoktál odamenni a szürke kisegerekhez, a duci lányokhoz, vagy a csúnyácskákhoz, csak az ilyen kis éjféli pillangók vonzanak, akikre a fél diszkó rá van gerjedve...

Azért meg egy csaj se fog eljárni szórakozni, hogy egy ital fölött nézze, ahogy minden pasi az ilyen ribizlikre hajt, őket pedig emberszámba se veszik, nem hogy nőnek!

Ha a szórakozóhelyes ismerkedés nem megy, talán módszert kéne váltani, siránkozás helyett.


neirjál már barom.ságoka,a szürke kisegerekhez se lehet odamenni mert nemadnak jeleket

2016. dec. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
45%

Azok a pasik 10 éve olyanok voltak, mint te.

Most jött el az ő idejük, amiért 15-20 évig dolgoztak.

Neked ott a 18 éves friss hús.

2016. dec. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 kolosszus22 ***** válasza:
82%

Nehéz kérdés ez. Lassan én is töltöm 30-at, és nem rég óta vagyok egyedül. Az utóbbi időben mindig rövid 2-3 hónapos kapcsolataim voltak, pedig komolyat szeretnék már (volt komoly 3 éves kapcsolatom is a félreértések elkerülése végett). Én azt mondom ez a nők hibája is, egyre több az olyan nő akivel nem lehet kezdeni semmit még ha single is, korban hozzám illő 24-25 éves nőkkel keveredtem össze.Volt amelyik ott tartott h randizgatás után benyögte h ő igazából csak szexelni akar és nem akar kapcsolatot, csak a buli meg az utatazgatás érdekelte, meg más pasikkal is akart lenni..stb. Sok olyan van, aki hiába single, fél lábbal még az előző kapcsolatában van, az exén nyávog még mindig, se veled-se nélküled értelmetlen kapcsolatokban vannak, persze ezt közölni nem közlik, csak később buknak ki a dolgok, miután már megszívod velük. Aztán vannak akik valami elérhetetlen férfi eszményképet kergetnek aki soha nem jön el, de nem jó nekik senki. És akkor ott van még a mindenki által ismert aranyásó kategória.

Tényleg nem szeretnék általánosítani, vannak normális gondolkodású, aranyos nők is...de tény egyreesebb és egyre több a defektes.

Férfi oldalról meg valóban, sok 30-as bulizós pasinak már a barátnő, feleség, sőt gyerek, de mellette hajtja a nőket is, az ismertségi körömben is van nem egy ilyen.

29F

2016. dec. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

aham.

szóval az egész életem egy várakozás lesz a csajok felé?

18 évesen senkinek nem kellettem mert fiatal vagyok

19 évesen nincs kocsim, nem vagyok gazdag de pár lánnyal összejött

22 évesen van kocsim, de a szüleimmel élek, senkit sem érdeklek, mert a 30 as csávókra mennek a csajok.

26 évesen van kocsim, egyedül élek albérletben, érzelmileg túl vagyok több hosszú kapcsolaton, kezdek megkomolyodni, de mivel jelentős egzisztenciám nincs, és nem vagyok 35 megint csak az van hogy 10 év mulva jön el az én időm?!

2016. dec. 27. 13:15
 10/19 anonim ***** válasza:
80%
Azért ennyire szerintem nem drámai a helyzet. Sok 30as, vagy már huszas nő is vágyik normális pasira, viszont egyikük sem discoban keresi, mert köztudott hogy oda mindenki dugni jár. Normális lányt te se ott keress.
2016. dec. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!