Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi szingli 30-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi szingli 30-as férfi?

Figyelt kérdés

26 vagyok. Úgy érzem, hogy a hozzám korban passzoló lányoknál labdába sem rúghatok, hiszen rengetegen már egzisztenciát érzelmi-értelmi érettséget stb keresnek.

Albérletben élek egyedül, nemrég lett vége egy komoly kapcsolatomnak. Van egy öreg autóm, de semmi más "javam" nincsen.

Szórakozóhelyeken alig alig van lány. Ha mégis egyből 5-6 ilyen 30 as rajta, és ennyi.

Ha akarnék sem tudnék anyagiakban versenyezni velük.

Ez a kérdés nem sajnáltatás, csak az hogy miért vannak ennyien? 30 sőt 40 fölött se család, se gyerek semmi, csak az élteti hogy a 20 as csajokat fekteti le, utána meg persze hogy szerencsétlen lány nem bízik már pl bennem sem mert ugyan úgy férfi vagyok.

Nagyon sok az általánosítás, tudom. Akinek nem inge....



2016. dec. 27. 12:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
73%

"Úgy érzem, hogy a hozzám korban passzoló lányoknál labdába sem rúghatok, hiszen rengetegen már egzisztenciát érzelmi-értelmi érettséget stb keresnek. "

22 éves vagyok, de erre azért reagálnék. Igen, érzelmi és értelmi érettséget keresünk. És ezt miért olyan nehéz megadni 20-on évesen?? Felnőtt emberek vagyunk, mégis azt hiszem, már-már teljesíthetetlen elvárás az, hogy valakinek legyen minimális érzelmi intelligenciája például. A p.ncim az kéne persze mindenkinek, de az, hogy mondjuk meghallgassanak, ha probléma van, vagy értelmes témákról el tudjunk beszélgetni, vagy vállaljon felelősséget legalább a saját tetteiért, na az ilyenek már hiányoznak szinte mindenkiből ebből a korosztályból.

Ez most durván fog hangzani, de olyan jelenség is van, hogy ha nem vagyok frissen borotvált ott lent, akkor már a répa sem áll úgy.

Most így őszintén szerinted hogy tudunk felnézni bárkire a korosztályból?

Az, hogy lóvé nincs, az a legkevesebb... Ja és élőben kezdeményezni diszkón kívül ma már abszolút a luxus kategóriájába megy a fiataloknál, tehát semennyire nem csodálkozom, hogy egy klasszikusabb értékeket valló negyvenes lazán elvisz minket előletek.

Bocs, ez kicsit negatív lett, de kapjatok már észbe, mert a helyzet egyre rosszabb.

2016. dec. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
5%
a nőknek a páwasérós borostás férfi kell
2016. dec. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
még egy bo.lond nőnek se kell egy bo.lond férfi
2016. dec. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
77%

Ez egyrészt egy elég összetett kérdés, másrészt meg annyira nem drámai a helyzet, mint ahogy te leírod.

Tetszik vagy sem, a mostani korra az önálló életre felkészülés ideje erősen kitolódott. Ma már alap, hogy elvégezz egy középiskolát, ha nem akarsz éhbérért robotolni egész életedben, akkor pedig elengedhetetlen az érettségi. (Mert sok helyen alapfeltétel, és amúgy is munkaerőpiaci előny.) Sőt, egyre több helyen elvárás a felsőfokú végzettség, ami még 3-5 év. Így míg nagyszüleim idejében 18 évesen már az embernek mindene megvolt a munkavállaláshoz - sőt, 14-16 éves korban is már el lehetett menni dolgozni -, addig most ez közel 25 éves korra valósul meg.

Ráadásul régen, az "átkosban" ha megszereztél egy képesítést, a kisujjadat sem kellett mozdítani, szereztek - vagy csináltak - neked állást, ahol akár évtizedekig biztosan tudhattad, hogy lesz munkád. Most ha találsz egy állást, semmi nem garantálja, hogy az a munkahely 5-10-20 év múlva is létezni fog, illetve hogy igényt is tartanak a munkádra. Emiatt fokozottan előnyös, ha az ember több lábon tud állni. Egy második végzettség, vagy egy másoddiploma szinte már létszükséglet.

Viszont ez azt eredményezi, hogy ma egy átlagos fiatal mire úgy,a hogy egy minimális egzisztenciát meg tud teremteni magának, addigra kb. 30 éves.


Azt is azért említsük meg, hogy 30 év még messze nem egy aggastyán kor. Egy kb. 5-10 éves korkülönbség még bőven egészséges, és miután a nők sem akarnak az életben való elinduláshoz szükséges végzettség nélkül családot alapítani, nem kell hozzá nagy matek, hogy kiszámoljuk, egy átlag férfi számára 5 éves korkülönbséget feltételezve kb 30 éves korra tolódik ki a családalapítás legkorábbi ideje. (Azt meg ugye nem kell mondanom, hogy a legtöbb embernek nem alakul minden tökéletesen az életében, van, hogy csak a sokadik próbálkozás után találja meg a megfelelő partnert.)


Egyébként meg: az élet nem csak a szórakozóhelyekből áll. Azt alapnak venni egy elég ferde világképet eredményez.

2016. dec. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
69%

Nem az a kérdés, hogy miért van annyi szingli pasi, az a kérdés te miért vagy szingli?

Hagyd a fenébe a többieket, látom első sorban te szeretnél egy komoly társat. Az ő gondolataikat ne akard megfejteni, biztos van olyan nő, aki 20-25 körüli nem 30 felettire vágyik, és nem feltétele a saját ház megléte hogy szóba álljon veled.


Ez már csak azért is biztos, mert én ráadásul még itthon is élek, 27 évesen, kocsim sincs, és mégis van párom, és szeretjük egymást.


Ha szórakozóhelyen meglátsz egy 25 év köröli kisminkelt csajt, akit hazavész egy 10 évvel idősebb manus azért ne bánkódj. Nem ő az akiben jelenleg te a gyerekeid anyját megtalálhatnád. Valljuk be, ez se utolsó szempont, ha most jönne el az igazi akivel 4 év múlva családot alapíthatnál szerintem te se bánnád.


Szóval ezekért a lányokért sose bánkódj. Járj nyitott szemmel, próbálj szerencsét akár interneten is, sose lehet tudni :)

2016. dec. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Rengeteg oka lehet ennek, nehéz lenne mindet felsorolni. Van olyan férfi, aki alapból nem szereti a hosszútávú kapcsolatokat, így inkább hetente új nőt szed össze, kölcsönösen használják egymás testét, majd búcsút intenek egymásnak. Sajnos ennek a rosszabb verziója, amikor a nő nem tudja, hogy a férfi csak pár éjszakára tervez, és mikor lapátra kerül, akkor egy ilyen gyökér miatt meggyűlöli az összes férfit, kialakul a szokásos általánosítás, hogy minden pasi csak a puncira hajt. Ebből következik a másik kategória, az olyan pasi, aki hosszú kapcsolatot szeretne, mindent megadna egy nőért, akit szerethet, de nem talál, mert az általa favorizált hölgy az előbb említett okok miatt már nem képes bízni senkiben. Még lehetne sorolni a példákat a végtelenségig.


A saját példám az, hogy nem vagyok kapcsolatfüggő, ezért amíg nem találom meg azt a nőt, aki számomra tökéletes, addig inkább egyedül vagyok. Sok barátnőm volt már, volt rövid és nagyon hosszú kapcsolatom is, de jelenleg sajnos nehezen tudnék olyat mondani, akivel el tudnám képzelni a jövőm. Nincsen magasan a léc nálam, és nem egy modellt keresek, csak egy szerethető, kedves nőt, akinek nem az az életcélja, hogy részegen feküdjön a diszkó előtt minden hétvégén, vagy épp a plázában vásároljon órákig minden nap.


30F

2016. dec. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
6%

Ilyen 30-as egyedülálló pasikból 2 félét láttam csak:

1, Megházasodott 20-25 éves kora körül, a csajra rájött, hogy még ki akarja élni és kidobták. A hapsi ezután átállt az egyéjszakás fiatal csajokra.

2, Világéletében csajozós volt és látta, hogy semmi komolyat nem tudnak nyújtani a nők, ezért csak szexre használja őket.


#5: Ti valami drog hatása alatt szeretitek mondogatni, hogy nem mennek oda a srácok a duci csajokhoz és a szürke kisegerekhez? A legrondább csajhoz is odamentek már, akit ismerek. A szürke kisegereket imádják a srácok. A duci csajokat is rengetegen. Ébredj fel az álomvilágból.


#11: Rengeteg srác megadja az értelmi és érzelmi intelligenciát. Az más kérdés, hogy ennyivel semmire sem mennek, ha pl. nem néznek ki jól. Gondolom te sem egy 160 centis, 40 kilós, ronda sráccal mennél el, hiába lenne a világ egyik legfejlettebb érzelmi és értelmi intelligenciájú embere.

Aki jobban megismer, azt mondja, hogy ezek terén fejlett vagyok. Mégsem kellett eddig szinte senkinek. Egy darab 30-as csajnál éreztem, hogy nála érdemes így viselkedni. A korosztályomban semmi értelme. Ellenben, ha lenyomok egy bunkó vagy nagyképű szöveget, bárhol felszedhetek olyan csajokat, akik ömlengenek arról, hogy mennyire komolyak és értelmesek.

Abban igazad van, hogy tényleg egyre rosszabb a helyzet. Itt is durván több lett a férfigyűlölő nő, mint a nőgyűlölő férfi. És lassan már mindenért a férfiak a hibásak, miközben sorban próbálkoznak, óriásiak feléjük az elvárások, de az ostromlók hada közt könnyű a magaslóról osztani az észt.

2016. dec. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

röviden tömören:

kössem fel a gatyát, mert nem lesz sétagalopp, ha normális lányt akarok találni. Kapcsolatfüggő vagyok, ezt ki merem állítani. Ha sokáig vagyok egyedül, depresszióssá válok.

nem irigylem most magam.

Hívő vagyok, így Istenhez fohászkodom.

2016. dec. 27. 18:24
 19/19 anonim válasza:
54%
Ahogy látod ilyen ez a mai világ. Házasságban megcsalnak, párkapcsolatban megcsalnak. 35 éves koromra már rájöttem h nekem jobb az egyedüllét mert eddig mindig elàrultak. De elvagyok. Vannak hasonló cipőben járó barátaim akikkel tartjuk a kapcsolatot, illetve van egy testvérem akivel sokat utazunk
2021. jún. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!