Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés

5 . Éve dolgozom egy munkahelyen, viszonylag kevés emberrel (15 személy van az egész helyen , irodai munka ). 3-4 fő dolgozik egy nap egyszerre, szóval nem mindig találkozik az ember egy egy munkatársával .


Mikor oda kerültem akkor az egyik közeli kávézóban megismertem egy nőt , nálam 4 évvel idősebb. Megtetszett, viszont azon kívül , hogy milyen gyönyörű nő és milyen szívesen lefeküdnék vele nem igazán foglalkoztam vele. Később kiderült, hogy a munkatársam párja. Ezzel egyúttal tabu téma lett, főleg úgy, hogy a munkatársam 13 évvel idősebb . Nincs családjuk mivel a lany fiatal . 5 év alatt sokszor voltunk szórakozni , többen észre vettük , hogy az említett nő vissza van fogva .. aztán egy hónapja volt egy kissebb összejövetel . A lany kollegám nélkül jött , többen voltunk. Én is illetve sokan mások észre vették, hogy felszabadultabban viselkedik , így kihívtam magamhoz , hogy kettesben legyünk és beszéljünk.


Megnyílt nekem , elmondta, hogy nem törődnek vele stb stb .. szóval közölte, hogy nem érzi magát nőként . Majd kijött a barátnője aki tudja ezeket és tovább beszélgettünk. Mikor mondtam neki, hogy 4 évvel fiatalabb vagyok így tanácsot adni nem fogok tudni neki, elmosolyodott . Ránézett a barátnőjére és ennyit szólt: Te tudod , hogy Zoli(én) nagyon bejön nekem...


Mivel kollegám barátnője nem szóltam semmit , amugy is részegek voltunk.


azt akartam , hogy jolerezze magát , ezért nőként bántam vele. Tancoltunk, meghallgattam illetve sokszor komoly beszélgetésekbe is bele mentünk. Ennek az lett az eredménye, hogy megcsokolt mikor senki sem látta . Nem loktem el, arra kértem hagyjuk ezt és maradjon köztünk . Onnantól fogva egész este velem volt, az alkoholtól többször megolelt , az ölembe ült , stb ... hála Istennek ezeket már csak akkor csinálta amikor négyen öten voltunk , szóval szerencsére ezek nem fognak kiderülni ..


A kérdés :

Mondani semmi képen sem szeretnek semmit a kollégámnak , mivel véleményem szerint a no részéről is csak egy futó kaland volt . Viszont ez az este valamit atforditott bennem . Nem találom a helyem. Nem vonz a korosztalyom, etalon lett számomra ez a lany . Ha nem lenne a kollégámmal szerintem mar szerelmes lennék .. mi legyen ? Szerintetek megkeressem és megbeszéljem vele az estét, vagy felejtsem el aztán hagyjam had múljon el ?


2016. dec. 28. 06:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az lenne a helyes, ha most megülnél a fenekeden, mert itt most a csaj térfelén pattog a labda.

Ha tényleg olyan elhanyagolt és boldogtalan, irántad viszont érez vonzalmat, akkor szépen el fogja hagyni a kollégádat, te pedig szépen, lassan lekezdesz neki udvarolni.

Ha nem hagyja el, akkor nem is olyan boldogtalan, csak jól esett neki, hogy egy fiatal fiú vonzónak tartja, és udvarolt neki egy kicsit. Ebben az esetben úgysem lesz esélyed.


Idővel benned is letisztulnak a dolgok, és ez a tapasztalat is szépen elraktározódik, és esetleg párkeresésnél más szempontokból is szelektálod a lányokat. Pl. nem csak a fiatalabbak jöhetnek majd nálad szóba.


Más dolgod neked jelenleg nincsen, nem neked kell dönteni, hogy mi legyen, hanem a csajnak.

2016. dec. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Alakíts ki szeretői viszonyt vele. Előbb utóbb ugyis csalná a férjét, csak nem veled. Így mindenkinek jó, mert nem fog járni a szája. Azt írtad hogy jó nő.
2016. dec. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!