Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleférne-e egy többéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleférne-e egy többéves kapcsolatba, hogy a párod elhatározná hogy elmegy a Balaton Soundra 5napra, és eszébe se jutna téged hívni?

Figyelt kérdés
2016. dec. 28. 20:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem
2016. dec. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen. Csak tudjam, hogy nem az árokban fekszik, hanem elment valahova. Szóval szóljon róla. Meg feltéve, hogy ez fordítva is igaz, tehát ha én tenném ugyanezt, akkor nem reklamálna. Ennek leginkább az az oka, hogy eddig csak olyan kapcsolatom volt, ahol megpróbáltak magukhoz láncolni, és egy idő után már nem ketten voltunk kapcsolatban, hanem a dolgok közte és közte dőltek el. Megtanultam értékelni a szabadságot, persze bizonyos határok között.
2016. dec. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Uristen! Mifele kapcsolatban eltek ti? (A nem-es valaszadokhoz leginkabb) miota egyutt eltek a szorakozas fogalma kitorlodott? Az en parommal bizunk egymasban es fel sem merul se neki se nekem, hha elmegy valamelyikunk szorakozni megcsalja a masikat. Voltam nyaron szigeten, efotton es kepzeljetek suprakozni mentem es nem csavozni, o is vplt kozgaz feszten, balcsin haverokkal egy hetvegere es nem csalt meg. Eleg szomoru, hogy rogton azt feltetelezitek, hogy iszik egy kis alkoholt vagy szingli tarsasagban van rogton felreke*el...
2016. dec. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Igaz már régebbi kérdés, de válaszolok.

Rövidebb, de több éves kapcsolatba is kell a külön töltött idő, csak az a nem mindegy, hogy ezt utólagosan közli, hogy "kicsim elmegyek a haverokkal a soundra", vagy megkérdezi, hogy nem lenne gond, hogy elmegy.

Nem mindegy a tálalás sem!

2017. jan. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!