Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Házas és ezért nem találkoztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas és ezért nem találkoztam vele?

Figyelt kérdés
Gyerekkori szerelmem felkeresett facen.Már házas és van 2gyereke is.Elkezdtünk beszélgetni sablonos dolgokról és elkezdte mondogatni,h milyen jó volt együtt még milyen hülye volt és találkozni akar velem.Elkezdett képeket küldeni,h mire vitte az életben.Kissé lesokkolt....Panaszkodott,h rossz a házassága és válni akár,hülye fejemmel én is írtam,h szar a kapcsolatom és ezekután zúdította rám a fentebb írtakat.Mondtam neki,h én nem akarok vele így talalkozni.Nem tudnám megtenni a párommal meghatározott szar is a kapcsolatunk,és a feleségével sem érezném korrektnek.Mondtam neki,h akkor találkozok vele ha egyikünknek sem lesz senkije.Egyenlőre le is tiltottam facen.Kicsit azért előjöttek bennem az érzések,h mi lenne ha....Szerintetek jól tettem,h nem találkoztam vele,barátnőm szerint hülye voltam....
2016. dec. 29. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb esetben ilyenkor csak szeretőt keresnek, ne éld bele magad.
2016. dec. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Teljesen jól tetted, ha tényleg rossz a házassága, akkor váljon el, ha nem válik el, akkor átvert. Ennyi.

A barátnőid meg pénzéhesek kicsit, nem?

2016. dec. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Jól tetted. Lesz helyetted 100 másik nő, aki szívesen találkozik vele.
2016. dec. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

f@@sz feláll ész megáll tipikus szindrómája.

minden emberben ott van az a bizonyos érzés hogy a régi jól bevált dolgokhoz ragaszkodjanak.

téged ismer, gondolta bepróbálkozik azt lesz ami lesz.

egyébként nagyon helyesen tetted amit tettél, néha hajlamosak vagyunk az érzelemre hallgatni nem pedig a józan észre.

de hidd el bizton állítom, hogy ha össze is szösszentek a jövőben, nem lenne hosszú életű dolog ez a románc.

2016. dec. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A talkozóban még benne is lettem volna,de mikor előjött azzal,h mi volt régen behúztam a kéziféket....
2016. dec. 29. 16:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Ugyan már, unatkozik a házasságában és úgy gondolta, vagy olyan labilis lelkileg a rossz kapcsolatodban, hogy befűzhet pár numerára.. El ne hidd, hogy komolyan válni akar meg hirtelen veled akar lenni, szánalmas duma egy gerinctelen féregtől, ráadásul fájdalmasan tipikus. 2016-ban még komolyan van olyan nő, akit ezel be lehet hülyíteni? Ne már...


Nagyon jól tetted, hogy elküldted, legalább az egyikőtöknek van gerince. Viszont ha egy ilyen gusztustalan alak pár szép szóval meg tud benned mozgatni valamit, akkor nagyon erősen gondolkozz el azon, mit kezdj a kapcsolatoddal, nem kellene szvsz benne maradnod valamiben, ami ekkora érzelmi űrt okoz benned, hogy másnál keresnéd a boldogságot. A legkorrektebb az lenne, ha lezárnád a kapcsolatod és keresnél valakit, akivel boldog lehetsz - de ez nem a nős f..szfej lesz, akiről a kérdésben szó van, az hótziher.

2016. dec. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!