Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ma már a nők is dolgoznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ma már a nők is dolgoznak és van önálló keresetük, akkor a férfiak miért hiszik azt, hogy a nőknek csak a pénzük kell, és pénzzel meg lehet őket venni?

Figyelt kérdés

Ebben a kategóriában, meg máshol is rengeteget olvasni, hogy a pasik azt hiszik a nőknek csak a pénzük kell, meg elég annyi hogy jó kocsi, lakás, áttermek, ékszerek stb. és akkor meg is van a nő.

Régen tényleg csak a férfiaknak volt pénzük, és ők tartották el a nőt is, de ma már a nők ugyanúgy dolgoznak, önállóak, nem függenek a férfitól.

Akkor a pasiknak miért van még ma is ez a téveszméjük. Nekem tényleg nem fontos mennyi pénze van a pasinak, mert tudom, hogy én is képes vagyok előteremteni magamnak a ami kell, és meg tudom majd venni.

Szerintem nagyon lealacsonyító ez a gondolkodás a nőkkel szemben. Nem vagyunk kisgyerekek, hogy el kelljen tartani minket.



2016. dec. 31. 12:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
23%
Kérdező, ismerkedésnél a nők első kérdése hozzám: Mit dolgozom, mennyit keresek?... Mit tudsz ehhez hozzáfűzni? Huszonéves nőkről van szó...
2016. dec. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
64%

Nyilván azért, mert sok felszínes r..banccal találkoztak egyesek, és ebből kifolyólag, mivel nem látnak tovább, elkönyvelték az összes nőt, pénzéhes felszínes r..bancnak!


De annyi eszük már nincs hogy másképp lássák a dolgot, és hogy ezzel az erővel, mi nők pedig elkönyvelhetnénk az összes pasit gerinctelen szexmániásnak!


Pedig tudjuk, hogy ez nem így van.

2016. dec. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
20%
Az ember fajspecifikus tulajdonsága, hogy a nők a párválasztáskor olyan férfiakat preferálnak, akik a saját fizikai adottságukhoz, társas státusukhoz, birtokolt forrásaikhoz képest értékesebbel, többel rendelkeznek. Míg a férfiak jó eséllyel ránézésre megállapíthatják egy nőről, hogy mennyire fogamzóképes, addig a túlélőképesség sokkal nehezebben felmérhető. Az olyan tulajdonságok, mint a szimmetrikus arc, vagy az egészséges bőr és haj sokat elárulnak, de nem mindent. Ha csak ez alapján döntenének a nők, akkor nem a filmsztárokat bálványoznák, hanem a szimmetrikus arcú szénbányászokat és műbútorasztalosokat.
2016. dec. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
75%
Azért, mert könnyebb erre fogni a sikertelenségüket, mint beismerni, hogy a személyiségük pocsék és azért nem kellenek a normális nőknek
2016. dec. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
70%

Fogalomzavar.

A nő neked mindenki, aki 16-66 között xx kromoszómával rendelkezik.


Nekik a nő az, aki 16-22 közötti, vékony, lufimellű instsmodell suggar baby, aki csak pénzért kapható, de akkor bármire.


És utána vonyítanak, hogy minden nő... pedig ők tényleg csak a rendes, csinos, átlagos csajoknál próbálkoztak...


Közben az ilyen lányokat akkor se veszik észre, ha az orruk előtt van, illetve "arra már nem áll fel, de erről nem ő tehet".

2016. dec. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
7%

Ez nem hit kérdése, hanem bizonyított tény. HIPERGÁMIA

[link]

2016. dec. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Szerintem a 4-es mondta meg az igazságot. Könnyebb arra fogni a sikertelenséget, hogy "a nőket csak a pénz érdekelni nekem meg nincs pénzem", minthogy beismerni, hogy "modortalan, érzéketlen, unalmas stb. pasi vagyok"...

Én pedig azokat a nőket nem értem, akik ismerkedésnél egyből ezt nézik, mert ez valahol egy beismerés, hogy a férfitól szeretne függeni, és nem tudja magának megteremteni a dolgait.

2016. dec. 31. 12:36
 8/23 anonim ***** válasza:
16%
Mert, nincs az a pénz, ami elég lenne egy nőnek.
2016. dec. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
22%
Kérdező, te a prostikat is önálló keresettel rendelkező nőknek tartod? Sok nő megy ám el prostinak...
2016. dec. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
9%
A nők addig dolgoznak, míg össze jönnek balek pénzes férfival, akivel eltudják tartani magukat.
2016. dec. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!