Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg sok férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg sok férfi, hogy a pénz miért fontos a nőknek?

Figyelt kérdés

NEM azért, hogy abbók eltartassák magukat és ők ne dolgozzanak.

De ahhoz, hogy valakivel családot lehessen tervezni, hogy a születendő gyereknek ne egy albérletben kelljen laknia, használt ruhákat hordva, ahhoz igenis kell anyagi biztonság.

Nem értem, hogy egyes férfiak miért nevezik az olyan nőket golddiggernek, akik azt várják el egy férfitól, hogy legyen biztos jövedelme úgy hogy közben ők maguk is UGYANEZT nyújtják a férfinak


2016. dec. 15. 14:59
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
95%
Ha ugyanazt tudja nyújtani a nő akkor szerintem senkinek sincs vele gondja. Gond inkább az szokott lenni, hogy egyes nők mindent a férfitól várnak. Szerintem velük van bajuk ezeknek a férfiaknak.
2016. dec. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
21%
Nőként neked van kereseted, jó munkád? Nem csak a férfi dolga a közös családotoknak és gyereketeknek megvenni és megteremteni a feltételeket.
2016. dec. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
13%
2-es voltam és nő
2016. dec. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
26%
Azért, mert fordítva ez nem áll.Egy férfinak a párválasztásnál egyáltalán nem szempont a nő anyagi helyzete. Lehet teljesen csóró, akár jövedelem nélküli is. Innen nézve tényleg fura, ha másnál ez fontos szempont.
2016. dec. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
27%

Én annyit várok el egy nőtől, hogy legyen állása, ha fiatalabb akkor tanuljon.

Ellenben sok nő meg autót, saját házat stb már készen szeretne megkapni egy férfitól. A probléma meg ott kezdődik, hogy a legtöbb nő manapság már ilyen, csupán pár kivétellel.

2016. dec. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
89%

Férfiként egyetértek a kérdezővel. Régen az volt, hogy a nő olyan férfit keresett magának, aki mellől nem ragadta el a gyerekét a kardfogú tigris. Manapság meg olyat, aki jó apa lesz és lehetőleg (részben anyagi okokból is) a gyerek maga is sikeres, jól kereső, szép életet élő ember lesz. Nekem ez fiatal korom óta világos volt és magam is így élem az életem. (Mármint hogy tudom hogy a nők ilyenek és ezzel nincs gondom.)


A szüleimnél is apum négyszer többet keres anyánál és anya nagyon sokáig otthon volt velünk. Nem megfelezték a dolgokat, hanem mindenki nagyrészt azt csinálta, amihez legjobban értett.


24/F

2016. dec. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
64%
Van igazság abban, amit írsz, de több helyen sántít a dolog. Egyrészt nem feltétlenül nyújtja a nő ugyanazt. Másrészt amikor idősebb (mondjuk 40 körüli) emberek találkoznak, és az a nő első kérdése, hogy milyen kocsid van, akkor feltehetően nem a családalapítás jár a fejében. De ne általánosítsunk, vannak nők, akiknek nem a pénz a fontos.
2016. dec. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
2%

Nyilván ez nem aranyásóság, mert nem a kihasználás vezérel, de igazából ez az egész női rendszer tévúton van, mert nem a valódi vonzalom a lényeg, hanem csak valaki, akivel lehet biztosítani egy jó lakást, utazásokat, furikázást, meg aztán majd megcsinálja neki a gyereket, de alapvetően erre a férfi csak egy eszköz.

Vagy hogy érzékeltessem a példát, mire nedvesedik be egy nő? Ha egy férfinek karizmatikus a személyisége, esetleg jól is néz ki, megérti a nőt, szexuálisan fel tudja izgatni, és az érzelmekig hatol, vagy arra hogy van annyi pénze, hogy erre családot is lehet tervezni, és majd ő lehet a gyerekeim apja?

2016. dec. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
hát sajnos nem sajnos most ilyen a társadalom a pénz határozza meg ki hol helyezkedik el benne és a nők jobban vonzódnak azokhoz akik nem a társadalom legalján vannak
2016. dec. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Mégis milyen felelőtlenség lenne úgy családot alapítani, hogy nincsenek meg hozzá a a szükséges feltételek?

Hogy várhatják el egyes férfiak, hogy a nő alapok nélkül fogadjon el egy életre szóló közösséget valakivel?

2016. dec. 15. 15:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!