Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ma már a nők is dolgoznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ma már a nők is dolgoznak és van önálló keresetük, akkor a férfiak miért hiszik azt, hogy a nőknek csak a pénzük kell, és pénzzel meg lehet őket venni?

Figyelt kérdés

Ebben a kategóriában, meg máshol is rengeteget olvasni, hogy a pasik azt hiszik a nőknek csak a pénzük kell, meg elég annyi hogy jó kocsi, lakás, áttermek, ékszerek stb. és akkor meg is van a nő.

Régen tényleg csak a férfiaknak volt pénzük, és ők tartották el a nőt is, de ma már a nők ugyanúgy dolgoznak, önállóak, nem függenek a férfitól.

Akkor a pasiknak miért van még ma is ez a téveszméjük. Nekem tényleg nem fontos mennyi pénze van a pasinak, mert tudom, hogy én is képes vagyok előteremteni magamnak a ami kell, és meg tudom majd venni.

Szerintem nagyon lealacsonyító ez a gondolkodás a nőkkel szemben. Nem vagyunk kisgyerekek, hogy el kelljen tartani minket.



2016. dec. 31. 12:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
19%

amúgy, elmentek a k. anyátokba amiért az ember leírja a saját tapasztalatait és ezért lepontozzák.

nevetséges ez az egész gyikes közösség.

szánalmas élettelen megrökönyödött emberek halmaza.

komolyan szánalom.

#12 voltam.

2016. dec. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
24%

"szánalmas élettelen megrökönyödött emberek halmaza.

komolyan szánalom.

#12 voltam."

Oh, the irony!:D

2016. dec. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező, #21 megírta a tutit- a "megrökönyödött" talán nem idevaló kifejezés, de valóban: abból ne indulj ki, amit itt olvasol, az nem a férfiak meggyőződése, hanem egy elég szűk, sikertelen pasi-köré.

Hol a kigyúrtság, hol a sok pénz, hol a testmagasság a siker titka - az ami éppen nincs nekik.

A nőket alapvetően megvehető k_nak tartják, anyjukra ilyenkor feltehetően (remélhetően) nem gondolnak.


Én öreg vagyok, bő 30 évet éltem párkapcsolatban, ilyenféle kérdések ki mennyit keres, ki vegyen mit, kinek... ott nemigen merültek fel. Többnyire én kerestem jobban, de hát az is meg tud fordulni.


Ez a gondolkodás azt alacsonyítja le, akit jellemez, ne vedd magadra.

2017. jan. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!