Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan sértődtem meg párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődtem meg párom babákról szóló viccein?

Figyelt kérdés

Párom nagyon szeret poénkodni. Viszont engem nagyon szíven ütött amikor a gyermekvállalásból üzött poént.


Az esemény utáni tablettára azt mondta, h Uninstall-ás. Amikor valakinek kiveszik méhét és petevezetékeit, vagyis elveszik tőle az anyaság lehetőségét, akkor a Beállítások menüponton belül kiveszik a pipát a Baba mellől.


Hogy reagálnátok ? Poénnak vennétek? Persze tényleg szellemes képzett társítások. Csak én születés és az anyaság témájával nem viccelnék



2017. jan. 2. 22:43
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
55%

#19


Hogyan fog kezet a félkarú? Ballal. Jobb híján...


Elmentünk a cirkuszba... A bohóc egy tortát vágott a másikhoz és mi nevettünk. Aztán fenékbe rúgta és mi megint nevettünk. Ezek után előkapott egy pisztolyt és lelőtt a másikat és a nevetés kezdett kicsit kínossá válni.


Hogy hangzik a vakok római szállóigéje? Veni...vici... :D

2017. jan. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Nekem a kedvenc viccem a témában a mondás, miszerint "A gyerek olyan, mint a zsiráf. Szép, szép, de otthonra nem kéne."


A barátod poénkodását viccesnek ugyan nem tartom, de durvának sem, csak nem az én humorom. És oké, hogy béna poén, de mi az istent lehet ezen megsértődni? Mi tulajdonképpen a bajod?

2017. jan. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
#21 A természet igazságos. Aki vak, az jobban hall, aki süket, az jobban lát, akinek pedig az egyik lába rövidebb, annak a másik hosszabb. :)
2017. jan. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Zsidó testvérpár veszekszik a fürdőszobában. A fiatalabb mérgében hozzá vágja a szappant az idősebbhez. Erre az idősebb: -Ebbe anyát nem keverd bele!

Viccen kívül, szerintem mindennel szabad viccelni. Mindennel. Vallással, származással, öreggel, gyerekkel, élettel, halállal, anyasággal, szőke nővel, agresszív kismalaccal. Pedig semmi bajom semelyik korosztállyal, vallással, kultúrával vagy hajszínnel. A feket humor is humor. Amíg az ember képes nevetni valamin, addig nem feszül rá annyira görcsösen. Stresszoldó hatású. És vicces. Az változó, hogy ki mit talál tabu témának, én nem értem, hogy egy anyaságról szóló vicc miért lenne rosszab bármelyik szőke nős viccnél, attól, hogy valaki anya, még nem lesz szent. Ha megnézed, szinte nincs is olyan jó vicc, ami teljesen politikailag korrekt lenne.

A pasid humora mondjuk elég kocka.

2017. jan. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

#24 :D


Postal2 humorát bírom még, igaz ott nem mind fekete humor...


"Jó napot, szeretnék két kiló húst a Pszichopata Baráti Kör grillpartijára..."


"Megrendezik a Krotchy-napot? Miért van az az érzésem, hogy a polgármesternek részesedése van ebben az üzletben?"


"Remélem a felvonulás gond nélkül lezajlik majd, mivel ebben a városban a kocsik csupán egyszerű grafikai elemek"


"Javaslom, hogy locsoljanak szét benzint és gyújtsák meg..." (rendőri utasítás)


De a legjobb a kézikönyv :D


"A lángoló elefánt impozáns látvány"... (Ehhez mégis mi kellett?)

2017. jan. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

"attól, hogy valaki anya, még nem lesz szent"


ott a pont. Pláne, ha az illető képes saját magából vagy a saját "csoportjából" is gúnyt űzni, akkor igazán nem lehet rajta mit kifogásolni. Pl. aki ugyanúgy viccelődik a magyarokon mint a románokon, az legalább következetes.

2017. jan. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 opened paradise ***** válasza:

Na ezek már "szépek"!:D

Amúgy,ahogy már többen is írták,biztos mindenkinek van 1 érzékeny pontja ilyen téren. De ha nem csak ilyennel jönnek,akkor nem haragudhatsz.

Nekem pl. a Family guy-os, Michael J. Fox parkinson "poénok" olyanok,hogy el kell forduljak. De ennek ellenére szeretem,hisz nem csak az van benne.

2017. jan. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Nem jogosan.
2017. ápr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Tudod mi az amikor a nő nem akar gyereket?

Script Error

2019. okt. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!