Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az exem áll a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az exem áll a meghívás mögött?

Figyelt kérdés
Van barátom, amiről tud az exem is. Egyik nap egy számomra teljesen ismeretlen pasi küldött nekem Facebookon egy meghívást egy rendezvényre. Üzenetben írta, hogy "Szia Xy! Úgy látom, hogy egy kedves lány vagy, és gondoltam, hátha érdekelne ez a rendezvény..." Eléggé meglepett, hogy így hív meg valaki, akit nem is ismerek, (nincsenek Facen ismeretlen ismerőseim, csak azokat igazolom vissza, akikkel tényleg beszélek és érdekelnek), de azért megnéztem a srácot, és láttam, hogy sok a közös képük az egyik exemmel, kommentekben is irogatnak egymással, meg ilyesmik. A jelenlegi barátom szerint az ex pasim mondta a srácnak, hogy írjon nekem, és hívjon el így. Valójában más rációt én se látok a dologban. Mármint, máshogy nem tudom, miképp bukkantam volna fel annak a srácnak Facebookon... Szerintetek is előfordulhat, hogy az exem áll a meghívás mögött?

2017. jan. 3. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ja.
2017. jan. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehetséges. Mikor szakítottatok?
2017. jan. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon régen jártunk. Már 4 éve szakítottunk, és amúgy se volt túl komoly a kapcsolatunk. Csak 3-4 hónapig tartott. Tipikus tiniszerelem volt. Valójában semmi "extrát" se csináltam vele. Csak csók volt és kézfogás. Még szűz voltam.
2017. jan. 3. 16:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha szereted a pasidat akkor nem foglalkozol vele ennyi!
2017. jan. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem terveztem elmenni. Csak kíváncsi volnék, hogy az exem keze van-e a dologban.
2017. jan. 5. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!