Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy házas férfi munkaidőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy házas férfi munkaidőn kívüli elfoglaltságra invitál, az egyértelmű jele lehet annak, hogy szexuális indítékkal teszi?

Figyelt kérdés

Bocsánat, ha hülyén fogalmaztam meg a kérdést. Kialakult egy erős konfliktus köztem és férfi munkatársam között. Kezdetektől fogva kedveltük egymást, vibrált közöttünk a levegő. Néha megmagyarázhatatlan vonzalmat éreztem e személy iránt, viszont tisztában voltam azzal, hogy neki családja van, tehát próbáltam inkább megmaradni baráti szinten. Egyik alkalommal elhívott, hogy munka után menjünk el meginni valamit. Hát..jó, gondoltam. Nem lehet abban semmi rossz. Találkoztunk is műszak végén a munkahely bejáratánál, és elindultunk. Én azt sem tudtam hová, aztán a lakásáig vitt...és felakart vinni. Megharagudtam rá, és valamilyen szinten magamra is, hogy ennyire buta és naiv voltam, hogy nem láttam a dolog mögé. Azóta kis feszültség van közöttünk. Azon a délután nem mentem fel hozzá, beszélgettünk. Kérésemre máshová mentünk. A munahelyen viszont az elmúlt nap után alig beszéltünk, és a feszültség érződik közöttünk.


Ő egy családos , 30 éves férfi én pedig 22 vagyok.


Joggal érzem, hogy igen naiv vagyok, egy nő már nem feltételezhet hátsó szándék nélküli közeledést/meghívást szimplán szimpátia alapon egy elkötelezett férfitól?



2015. szept. 20. 10:30
 1/3 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy kedvelem ezt az embert, sajnálom, hogy elveszíthetem emiatt a társaságát.


Hogyan kezeljem ezt a dolgot? Beszéljem meg vele, vagy hagyjam a fenébe..?

2015. szept. 20. 10:33
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, általában van mögöttes szándék.
2015. szept. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat valószínűleg belesétáltam volna a hibádba, én is egy kicsit naiv vagyok.
2016. márc. 2. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!