Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi baj lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi baj lehet velem, ha lassan 23 évesen sem vágyom kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Őszintén, bele sem férne az időmben és nem is tudom elképzelni, hogy annyira megbízzak egy férfiban, hogy lefeküdjek vele. Még randim se volt, csak olyan hogy tetszett valaki vagy én valakinek, de nem volt kölcsönös. Fiú barátaim viszont vannak, két is volt ami évekig is eltartott és most is van egy.


Mi lehet az oka? Eröltessem vagy hagyjam a fenébe? (Amúgy is elvileg 7 évet letagadhatnék látszatra, de lelkileg sem érzem magam 20-nak sem :D)



2017. jan. 3. 19:38
 1/8 RRR ***** válasza:

mert az önbizalmad a vakond segge alatt

mert a környezetedben csak negatív példákat láttál

mert tartasz valami miatt a szextől

2017. jan. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Ne erőltesd. Úgyis eljön az a valaki, ha itt az ideje. Csak ne várj soha tökéletest, mert elszalasztod.


Nekem se volt még soha kapcsolatom, nem is lenne rá időm és nem is vágyom rá. Amikor nincs, akkor kellene, de amikor beindulna valami, akkor két hét után dobom, mert nem hiányzik, hogy lekössem magam valaki mellett, akihez semmi érzelem nem fűz. 24f

2017. jan. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Baj? Inkább örülj, hogy effajta dráma sem lesz az életedben! Majd ha másképp érzel, ráérsz akkor foglalkozni románccal.
2017. jan. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én sem akaros sohasem egy lányt sem kapcsolatra... 25/F
2017. jan. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
masztizni szoktál azért?
2017. jan. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez mióta szexualitás???
2017. jan. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Szállj le a földre anyukám mert te leszel az őrült macskás néni az utca végén akitől menekülnek a gyerekek :D
2017. jan. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs Veled, csak nem találkoztál még velem ;)
2017. jan. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!