Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek sose sikerült az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek sose sikerült az életben párt találni, azoknak miért nem?

Figyelt kérdés
Itt nem arra gondolok, hogy valakinek még huszonévesen se volt párja, hanem, akiknek jóval idősebben se sikerült semmi. Nem volt jó megjelenés? Tűrhetetlen összeférhetetlen személyiség? Esetleg szexuális orientációs zavarok, perverziók miatt?

2017. jan. 4. 11:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%

Ismerek egy férfit, aki már lassan 50, nem volt még nője, és nem is lesz.

Külsőre is van vele gond, de korántsem akkora, mint ő gondolja. Vannak önértékelési gondjai gyerekkora óta, és mivel úgy van vele, hogy kár erőlködni, teljesen elhanyagolja a külsejét. Ha odafigyelne magára, akkor ettől még bőven találhatna partnert. De!

Mert ugye itt jön a de. A személyiségével vannak olyan gondok, amik miatt biztosra veszem, hogy soha nem lesz párkapcsolata. Olyan torz, beteg (és sok esetben perverz) elképzelései vannak a nőkről, amitől a legtöbb embert a hideg kirázza. Az itt megszokott nőgyűlölő, lúzer kérdezők gondolkodásmódjához igen hasonló, azon se csodálkoznék, ha ő lenne az egyik. :/


Közben pedig meggyőződése neki is, hogy ő tiszteli a nőket, mindent meg tudna adni a párjának, és ő az igazi férfi mintaképe, csak hát ugye külsőre... Meg csóró is... és nem tehet semmiről.

2017. jan. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%
Személyiség, mentális dolgok. Ez kb. mindenkire igaz, aki ebben a helyzetben van.
2017. jan. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
61%
Egy oka lehet: a személyiség. Semmi más.
2017. jan. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

1, Van egy alapbetegségem, ami inkább állapot, így eleve nem kellenék úgysem senkinek;

2, A fenti ok miatt már kialakult egyfajta személyiségem, és szerintem átkozná az illető azt a napot, hogy megismert.

2017. jan. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%

Mert egyértelműen kiderült számomra, hogy nem vagyok vonzó a nők szemében. Éppen ezért féltem és sohasem mertem igazán kezdeményezni a náluk. Ha mégis próbálkoztam természetesen rendre el is utasítottak.

Most itt vagyok 31 évesen, párkapcsolati és szexuális téren teljesen tapasztalatlanul. Ha akarnék sem lenne esélyem párkapcsolatra. Ugyanis ebben a korban már tudnom kellene érzelmileg és anyagilag is biztonságot valamint stabilitást nyújtani, viszont erre képtelen vagyok.

2017. jan. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
54%

Férfioldalról az szokott a legnagyobb baj lenni, hogy a fiú lusta tanulni. Tanulni kell ugyanis a lányokat ahhoz, hogy meg tudd közelíteni a lelküket. Sajnálatos módon róluk tanulni csak tőlük lehet, ehhez pedig ismerkedni, próbálkozni kell. Pofára esni, majd újra próbálkozni. A legtöbben az első pár kudarc után feladják, pedig a sikert nem adják ingyen itt sem.

Női oldalról kicsit más a képlet, és ebbe férfiként nem is mennék bele. Talán lesz itt olyan idősebb hölgy, aki ezt frappánsan meg tudja fogalmazni.

2017. jan. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%

Noi oldal: van egy elkepzelese,amihez ragaszkodik es idovel ha nem talalkozik hasonlo herceggel,feladja.


Ismerek olyat aki egyszer csalodott es bezarult,orokre.


Aszexualis


Vagy leszbikus aki fel a tarsadalmi megbelyegzestol,igy inkabb egyedul marad.


De alapvetoen aki keres,az talal,tok mindegy h milyen defektje van.Vannak testi hibasok is jocskan,legtobbjuknek van parja.

Nagyon beteg szemelyisegunek kell ahhoz lenni h SOHA ne talalkozzon olyannal aki elfogadna ot!

2017. jan. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Ypszilon1980 ***** válasza:
Azért nem,mert nem volt kitartó.
2017. jan. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nőknél nagyon sokszor az elvárásokkal van gond. Várják a tündérmesét, vagy az egyből szikrázó levegőt, ...
2017. jan. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mert alacsony vagyok és ronda. Néhány 2-3 hónapos kapcsolatom volt, ebből volt olyan lány, aki azt hitte, hogy idővel a külsőm ellenére is belém tud szeretni, és volt olyan, aki csak kihasznált anyagilag. 31/F
2017. jan. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!