Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek sose sikerült az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek sose sikerült az életben párt találni, azoknak miért nem?

Figyelt kérdés
Itt nem arra gondolok, hogy valakinek még huszonévesen se volt párja, hanem, akiknek jóval idősebben se sikerült semmi. Nem volt jó megjelenés? Tűrhetetlen összeférhetetlen személyiség? Esetleg szexuális orientációs zavarok, perverziók miatt?

2017. jan. 4. 11:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Mert egy balfa$z vagyok, ráadásul alkoholista és a drogokat sem vetem meg.

Remélem minél hamarabb megdöglök a rákba.

19/F

2017. jan. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
11-es: Gondolom anyaddal laksz es o is veszi neked a piat. En a helyedben elgondolkodnek, hogy mennyi ertelme van az eletnek es megprobalnek valtoztatni, bar ismerek par embert (osztalytarsam pl) akinel ez kb lehetetlen mar.
2017. jan. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Mert sosem volt önbizalmam és nem szeretem magam.
2017. jan. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
12es nem értem mi közöd van abba bele, hogy hogyan élem az életem, engem már nem érdekel semmi, ha valaki mégis érdeklődne irántam, elküldeném a f aszba, nem akarom más életét is tönkre vágni.
2017. jan. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
11-es ezzel nem csak onmagadat hanem a kornyezetedben eloket is tonkreteszed, vannak lanyok akik meg birjak az alkohol fogyaszto drogos embereket, bar valoszinuleg a szemelyisegeddek is hatalmas gondok lehetnek ezek szerint.
2017. jan. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha minden rendbe lenne a személyiségemmel, akkor talán nem szoktam volna rá ezekre...
2017. jan. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hol kezdodott az egesz, van ennek valami gyoke esetleg?
2017. jan. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Biztos van gyökere, de nem akarok róla beszélni, inkább megdöglenék
2017. jan. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Lehet ez lenne a legjobb megoldas.
2017. jan. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!