Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire lenézendő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire lenézendő, hogy háztartásbeli vagyok?

Figyelt kérdés
Volt nálunk egy ismerős az új csajàval. Mikor szóba került, hogy én mivel foglalkozom, mondtam, hogy én itthon vagyok háztartásbeli. Olyan lenéző pillantásokat kaptam, hogy az nem igaz. Utána már nem is úgy állt hozzam a csaj. Olyanokat mondott nem gáz hogy engem eltartanak? Meg jaj de jó nekem egész nap nem kell semmit csinálnom pihenhetek csak. A házimunka akkor mi? Most ez annyira nagy gond hogy én itthon vagyok? Nem azért nem dolgozok mert nem akarok hanem mert, Nagyik távol laknak vagy dolgoznak ők is, gyerekek körül nincs segítségem egyáltalán, nem tudnám megoldani hogy valaki hozza vigye őket oviba suliba. Szerencsére megengedhetjük magunknak, hogy ne kelljen mindenképp dolgoznom. Erről vélemény?
2017. jan. 4. 17:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
61%

Miért foglalkozol azzal, hogy egy vadidegen csaj mit mond?

Tudod miért vagy otthon, ennyi.

Lehet irigy volt rád.

2017. jan. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom elképzelni, hogy ezt valaki kimondja neked. Gondolhatja, de ez annyira valószerűtlen.
2017. jan. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
81%
Az, hogy hogyan éled az életed, rád és a párodra tartozik. Ha nektek így működik jól akkor így jó. Nekem ez úgy tűnik, hogy ti ezt így tudjátok megoldani. Minden ember más, aki meg tudja oldani, biztos mindkét szülő dolgozik, mert a pénzt mindig el lehet költeni a családra.
2017. jan. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
30%

Jól éltek na.

Nincs ebből baj.

Ez lenne a normális minden családban.

Ne foglalkozz az irigy emberekkel.

2017. jan. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
60%
Tudod, mi a baj? Mások munka mellett csinálják ugyanazt, amit te. A szüleimnek sem volt nagyszülő közel, mégis mindketten dolgoztak, anyám csak azt a 3-3 évet töltötte otthon szülés után, mikor tesóm és korábban én megszülettünk. Nem nézlek le, csak ne gondold magad többnek azoknál, akik még dolgoznak is. Mellesleg tényleg kiszolgáltatottá válhatsz, ha nem kezdesz valamit magaddal. A gyerekek felnőnek, nem lesz örökké szükségük rád. Mi a mentőötleted arra az esetre, ha a pároddal történik valami, és kiesik vagy nagy mértékben csökken a jövedelme?
2017. jan. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Hat pedig a szemembe mondta. Láttam a pasija is cseppet megdöbbent.
2017. jan. 4. 17:37
 7/27 anonim ***** válasza:
87%
Akkor meg védd meg az életed és a döntéseidet. Én sem hiszek az otthonülésben, de bármi mellett lehet érvelni.
2017. jan. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
53%
Én is lenézem az ilyen nőket, mint te (ez van, ez a véleményem), de ettől még nem vagyok bunkó és sosem mutatom ki, mit gondolok erről. Ha megtehetitek és te szereted ezt, akkor szíved joga. Én meghalnék, ha folyton otthon lennék és nem bontakoztathatnám ki magamat.
2017. jan. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
56%
pff minek fogalkozol ilyen emberekkel? Csak magát minősíti az ilyen.
2017. jan. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
69%
ha neked ez megfelelő élet lenne, akkor nem érdekelne mit szól más
2017. jan. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!