Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te örülnél ha lenne Nemzeti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te örülnél ha lenne Nemzeti Érzelmű Társkereső?

Figyelt kérdés

2017. jan. 4. 19:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
42%

"Nemzeti Érzelmű"


Ez már rosszul cseng. Volt ilyen a történelemben, Hitler volt, vagy mi a pasi? :)

2017. jan. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
6%

Adolfról és a társkeresésről mindig ez jut eszembe:


[link]

2017. jan. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
25%

10:

Nálam a cigók csak azért merülnek fel, mert van egy izgalmas, lányok részéről érdeklődésre számot tartó történetem velük kapcsolatban.


Ezt a "cigány ki akart rabolni" dolgot pont úgy megemlítem, minthogy egyszer újra kellett élesztenem egy embert élesben, akinek leállt a szíve. Ezek jó sztorik, na...

2017. jan. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

VIII-ban élek, kb. nem foglakoznak veled.

70 ezer ember él a Nyócban, de az egész ország véli tudni, milyen itt :) A fele, 10-ede nem igaz 2017-ben.

2017. jan. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
56%

14:

Nekem nem a nyócker jut eszembe, hanem a kelet-magyarországi városok, ahol az életem javát éltem eddig.


És szerintem ezzel még milliók vannak ugyanígy, hogy a cigányok nem egyenlő nyócker. Vidéken a Dunától keletre gondol akkor már inkább több ember.

2017. jan. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

Lehet, csak ideges leszek, mert csinos nőként évek óta, éjjel is zaklatás nélkül sétálok a kerülteben.....

Egyesek szerint meg nappaé sem lehet itt közlekedni :)

Tuti, soha nem jártak erre :)

2017. jan. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Az kész tény,hogy két ember ellenkező politikai meggyőződéssel képtelen együttélni évekig.

Ebből a kiindulópontból,minden bizonnyal hasznos lehet az ötlet.


Természetesen ez nem érvényes a langyosokra,akik minden gond nélkül dicsőítik Rákosit,s a következő pillanatban Szálasi rendjét.

2017. jan. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Gyula300 válasza:
Hosszú távon a jó kapcsolat alapja, hogy a két fél alapértékei azonosak legyenek. Az egyik ilyen alapérték, hogy hazafi valaki. Ha a társa egy internacionalista, vagy globalista, vagy mai modern liberális, akkor az életük egy meghatározó dolgáról éppen egymással nem tudnak egyetértésben, meghitten beszélni. Én nagyon örülnék ha lenne nemzeti érzelmű társkereső.
2018. szept. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!