Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egyedül vagyok kapcsolatra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyedül vagyok kapcsolatra vágyom, ha kapcsolatban, akkor pedig szabadságra. Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés

Évek óta ez van. Ahogy kezd elmélyülni a kapcsolat, csak a kibúvókat keresem, hogy menekülhetnék el belőle. Viszont mikor egyedülálló vagyok, vágyom egy párra, akivel megoszthatom az életem, a gondjaimat és a hétköznapjaimat.

Éreztetek már ilyet? Szeretnék ezen túljutni, mert tudom hogy így csak magamat gátolom a fejlődésben, de hiába határozom el minden kapcsolat elején, hogy ezt már komolyan gondolom, pár hónap után már mégis menekülnék. Mit csináljak? Mi lehet ennek az oka?


2017. jan. 5. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Dettó,nincs meg a megfelelő partner.

Bár én most egy hete találkoztam vele.

20 másodperc alatt egymásra hangolódtunk.

Szombaton meglepem.:)

2017. jan. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon kellemetlen, én is ilyen vagyok amúgy... Szinte minden barátom csak "hétvégi" kapcsolat volt- úgy értem csak hétvégén, vagy egy héten csak párszor találkoztunk akár évekig, nekem ez a legkényelmesebb. Egyszer éltem együtt valakivel, de ott úgy éreztem megfulladok, pedig nem nyomott el.

Most is így van barátom 2 éve, bár -már csak koromból adódóan is- szeretnék saját családot. Igaz a gyerekkel is így vagyok, vágyom is rá, meg nem is... :/

És én sem tudom mi a megoldás. Talán ha összeköltözünk, akkor egy külön szoba, vagy csak néha külön programok. De jelenleg ettől még messze vagyunk.

32n

2017. jan. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mert még te se tudod valójában, hogy mit is akarsz!


ha majd tudni fogod, akkor úgyis fogsz majd viselkedni és hozzáállni a dolgokhoz!

2017. jan. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert nem talaltad meg a nagy őt
2017. jan. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
maga hülye.
2017. jan. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok.Amikor egyedül vagyok,akkor bárcsak lenne valaki velem,ha pedig együtt vagyok valakivel,akkor már várom sokszor,hogy menjen,magamban legyek egy kicsit.Személyiség kérdése és nyilván azé is,mennyire érzed majd jól magad a pároddal.
2017. jan. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!