Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyenlem, de 26 évesen lent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyenlem, de 26 évesen lent vagyok eléggé. Hogyan hozzam vissza magam, hogy legyen újra önbizalmam?

Figyelt kérdés

A barátnőm több mint 2 év után elhagyott. Közösen költöztünk nemrég egy új városba, új munkahelyem van, ismerőseim, társasági életem viszont nulla.

Ő hazament a szüleihez. Én maradtam egyedül az albérletben.

Nem sajnáltatni akarom magam! Azért írok, hátha tud valaki jó módszert, hogy minél hamarabb visszanyerjem az életkedvem.

Igen, kérdezgettem itt már párszor, szóval ha valaki ráismer a stílusra, igen én vagyok. Megint.

Egy darab sz/*rnak érzem magam. Próbálom beosztani az időmet, túlórázok, edzek, stb, minél kevesebbet legyek otthon, de még így is csak azon kapom magam h ülök az ágy szélén és könnyezek (de nem azért mert bevágtam a kisujjam...)

Van pár pub a környéken. Üljek be egyedül?

Regisztráltam netes társkeresőkre, hát eddig 20 ból 1 írt vissza, de abból se lett nagy beszélgetés. Mondjuk nem is várok sokat, csak legalább kicsit lefoglalt.



2017. jan. 6. 12:30
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
hát nem igazán. sajnos még mindig visszafelé nézek, hogy hibázhattam ekkorát, miért nem viszonoztam a szeretetét. oké mindig két emberen múlik, de még mindig ott tartok hogy magamat okolom, és borzasztóan fáj, hogy sosem fog már szeretni.
2017. febr. 2. 12:11
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Két éve lett vége egy 10 éves kapcsolatomnak, lelépett az excsajom mással... Naprólnapra könnyebb jobb, de még mindig nem az igazi. Próbálj meg ismerkedni, sportolj sokat, nézz vígjátékokat vagy amit szeretsz
2017. febr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
49%

Hmm. A legnagyobb baj hogy hibaztatod magad. Megvan az oka valoszinu mert irtad nem szeretted elegge.

De:

Bocsass meg magadnak, oke hibaztal de most maskepp csinalnad nem?

Irj neki vmit (de ne olyat h hianyzol)-lehet hulyesseg nem tudom.. attol fugg milyen volt a valas , elhidegules volt-e a kapcsolat soran..?

Vagy csak hivd el inkabb egy kavera beszelgetni de nem ugy mintha akarnal vmit tole csak beszelgetni.

Kezdj el boldog lenni vagyis olyasmit tenni ami feldob !! Fogalmazd meg mi az amit igazan szeretnel!!

2017. márc. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Jobb, kérdező? :)
2017. márc. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mizus azóta??
2017. ápr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

jobb is meg nem is.

kb 3 hete döbbentem rá, hogy még mindig szeretem kár hazudnom magamnak.

Talán annyira már nem őrlődök (kopp kopp), de ha bevillan egy emlékkép könny csordul a szememből, bármennyire is b/*zisan hangzik ez most.

Sokan nem értik, hogy mit szerettem benne, talán én sem, de a lelkem a mai napig megrezzen érte.

Így elhatároztam, hogy ebben az évben élek. Magamra költöm a pénzem, nem igazán spórolok, megtöltöm élményekkel, hogy felejtsek többet és többet..

2017. ápr. 4. 07:22
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól teszed!! Költs es adj magadra!


Légy nagyon boldog ez tudod miért???

Mert pont akkor kapod őt vissza ,

s ha nemis őt akkor egy ugyanolyant

sőt jobbat,és egy igaz szerelmet !!

2017. ápr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

nem vagyok büszke arra amit csinálok. Mindig arra neveltek, hogy tervezzek, spóroljak. Most nem tervezek annyit, nem spórolok, csak élek, megyek a fejem (f//rkam ) után ennyi.

Talán jobb, mert addig sem gondolok másra. Talán rosszabb mert vesztegetem az éveket.

De mi értelme lenne itthon számolni a pénzem, és azon agyalni, hogy de mi lett volna ha erre vagy arra igent mondok...kerül amibe kerül.

2017. ápr. 9. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!