Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Mennyire tetszene ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mennyire tetszene ha pasitok kezén egy Nagy-Magyarország tetoválás lenne?

Figyelt kérdés
2017. jan. 6. 19:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
57%
Semennyire,ossze se jonnek ilyen bigott nagymagyar pasival,de szerencsere tetovalokent ha meggondolja magat par ora alatt valtoztathatunk a helyzeten:D
2017. jan. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
61%
Nem lenne. Meg sem ismerkednék ilyen pasival. Vagy ha megismerném, és úgy kerülne rá a kezére - na, onnantól nem ismerném.
2017. jan. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
53%
Kizárt!!!!!!
2017. jan. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
29%

Én az LMP-re szavaztam, a barátomnak pedig rovásírásos tetkó van a csuklóján. (Amúgy matematika-tesi tanár szakos főiskolás).


Szóval az ilyen undorító politikai dolgok nem akarom hogy soha közénk álljanak :D Mesélte hogy régen középsuliban kopasz volt és acélbetésben járt, de már nem vagyunk gyerekek és kinőttünk abból hogy politikai nézetek alapján válasszunk párt :D

21/L

2017. jan. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
24%

Én imádnám!!!

De én ízig-vérig MAGYAR vagyok!

2017. jan. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%
Én nem bánom mit varrat magára. De őt bizonyára zavarná az én zsidóságom. 😄😄😄
2017. jan. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
Nem lehetne egy kérdés alatt lerendezni az összes nagy-magyar kérdésedet?
2017. jan. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
62%
nem tetszene
2017. jan. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
22%
Itt látszik meg hogy mennyire szélsőségekben gondolkodik az emberek többsége. Attól még hogy valaki magára varratna egy Nagy-Magyarországot nem jelenti azt hogy náci eszmét vall vagy éppen bigott. Az hogy valaki büszke az őseire és arra amit ők elértek szerintem egyáltalán nem szégyellni való. Nekem jelenleg nincs tetoválásom, de előbb varratnék fel valami dicső magyar múltra emlékeztető dolgot aminek számomra jelentése van mint a never give up, veni vidi vici és a többi hasonlóan elmés,egyéni és jelentős dolgot...
2017. jan. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ha neki nem lenne baja azzal hogy félig argentín vagyok,illetve elfogadná a fekete bőrű lakótársnőmet,akkor nem zavarna,de különösképp nem is tetszene.
2017. jan. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!