Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Mennyire tetszene ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mennyire tetszene ha pasitok kezén egy Nagy-Magyarország tetoválás lenne?

Figyelt kérdés
2017. jan. 6. 19:16
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Kinőttem már abból a korból, hogy politikai nézetek alapján válasszak párt magamnak.

A páromnak az egyik karján nagymagyarország és turul, a másik karján magyar címer és zászló van. Soha semmiben nem akadályozta még a dolog. Nyáron néha szoktam rajta nevetni, mert van, aki rápislog kerek szemmel, ha fedetlen felsőtesttel sétál végig a strandon - nyilván pont ugyanazok a sztereotípiák jutnak az egyszeri ember eszébe, mint itt a kérdésben és válaszokban.

Őszintén? Nem a tetoválástól lesz jobb vagy rosszabb ember. Ha ő ezzel szeretné kifejezni az identitását, miért ne tehetné? Nem habzó szájú hungaristáról van szó, nem köt belém, amiért én magasról teszek az itthoni politikai helyzetre, ettől függetlenül és ezzel együtt egy értelmes és szeretnivaló ember.

2017. jan. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!