Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Mennyire tetszene ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mennyire tetszene ha pasitok kezén egy Nagy-Magyarország tetoválás lenne?

Figyelt kérdés
2017. jan. 6. 19:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
85%

#9: "Az hogy valaki büszke az őseire és arra amit ők elértek szerintem egyáltalán nem szégyellni való."


Én is büszke vagyok rájuk, még sem tetováltatom magamra a családfám, az országot, a koronát, a jogart, a palástot, az országalmát, a himnuszt, a szózatot, és még a zászlót sem. Aki büszke akar lenni az belül legyen büszke, ne pedig a nagy magyarország tetkójára.

2017. jan. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
66%

"De én ízig-vérig MAGYAR vagyok!"


Én is magyar vagyok, de nem tévképzetekben élő turulszárnyakon repkedő.

2017. jan. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
61%
ahogyan a töri tanárom mondta, az ilyen nagy-magyarországi "hazafiaknak" fogalmuk sincs a történelemről, ahogyan nagyon sok embernek, és ezt a jelképet hassznaljak a nagy magyarságra.
2017. jan. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
75%

Csak abban az eseten ha lenne rajta egy szaniszló ferenc portré.


Az a felhasználónév :D hány éves vagy? Mert ha elmúltál 12 nagyon gáz vagy.

2017. jan. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
14%

14-es vagyok, lehet lepontozni, de ez is csak azt mutatja, milyen korlátoltak egyesek.

A kérdező valószínűleg egy vékony, 17 év körüli magát hungaristának képzelő, viszont arról és német verziójáról szinte semmit nem tudó egyed, (magyar történelem úgyszint) de menő, mert utálták a zsidókat, meg a keresztényeket és a dementorokat.

Nyilván ha igényesen van megcsinálva, és kifejezi az illető hazaszeretetét, akkor OK, sőt, becsülendő, de az engem is taszítana ha valami turulmadártollal díszitett, nagy-Magyarországra körvonalaiban sem emlékeztető pacát látnék.

Nekem pl. animés tetkóm van. Aki csakis ezért elítél, az említésre sem méltó számomra, bár gondolom senki számára sem.

2017. jan. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
16%
Én pl. olyan nővel nem jönnék össze aki migrács-pátyolgató szélsőlibri.
2017. jan. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
61%
Hogy jonnek ide a migrans szeretok?:D Azert mert valaki nem szereti a nagy hazafiakat az nem jelenti,hogy egybol migransokat szpkodna.
2017. jan. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
65%

16-os jól látod, hogy csak ez a két szélsőség létezik.

Nem.

2017. jan. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
58%

"Hogy jonnek ide a migrans szeretok?:D Azert mert valaki nem szereti a nagy hazafiakat az nem jelenti,hogy egybol migransokat szpkodna."


Nem értem a problémádat, itt ez a két szélsőség van! :P

2017. jan. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Na már megint a migránsok...

Amúgy mi olyan volt a kommentemben, mi miatt törölni kellet? Ennyire sok cuck van itt, vagy csak fáj az igazság?

2017. jan. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!