Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet megszabadulni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megszabadulni egy "baráttól"? (férfi-nő)

Figyelt kérdés
Adott egy kedves ismerősöm, régen nagyon jóban voltunk, de nem volt közöttünk semmi. Miattam. Viszont azóta is állandóan hív, találkozni akar, stb. Úgy érzem unatkozik mert állandóan programokat talál ki. A páromat ez nem zavarja, de felnőttek vagyunk, szerintem nincs szükségünk már napi kapcsolattartásra. Már néha rosszul vagyok a nevétől is ha látom, hogy üzenetet küldött, mert fojtónak érzem.

2017. jan. 10. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki, hogy eleged van belőle és tiltsd le.
2017. jan. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Ha már párod van, feltételezem, hogy felnőtt vagy. Ebben az esetben pedig szép szóval el kell magyarázni az illetőnek, hogy erről szól a párkeresés időszaka. Ilyenkor a párunkkal vagyunk, aztán a gyerekeink társasága lesz fontosabb, aztán 40 felé, a reprodukciós időszak végén újra a barátok kerülnek előtérbe.

Ha ezt nem érti meg, akkor központ sajnálja.

2017. jan. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedig borzasztó egyszerű... Kinyitod a szád és megmondod neki, mi a helyzet. Nem gondolatolvasó ő sem, honnan tudná, ha nem szólsz neki?

Nagy ára van a konfliktuskerülésnek, elvileg felnőtt vagy, ideje lenne vállalnod a véleményed.

2017. jan. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"aztán 40 felé, a reprodukciós időszak végén újra a barátok kerülnek előtérbe. "


Képzelem, milyen sokan lesznek addigra:D.

2017. jan. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én 30 ő pedig 40 éves. Persze már próbálkoztam neki el magyarázni, de ő nem érti meg, hogy miért ne lehetnénk barátok. Már magamat utálom, hogy állandóan hazudok valamit, hogy ne kelljen vele lennem. Mindig van egy-két nagy baráti buli az évben és utána mindig fellángol és újra kezdődik a "nyomulás".
2017. jan. 10. 13:40
 6/7 anonim ***** válasza:
ha nagyon elkap az ideg akkor mutasd meg neki ezt a kérdést.
2017. jan. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egész egyszerűen közöld vele, hogy a pároddal szemben ezt nem tartod etikusnak és Isten vele.
2017. jan. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!