Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy is van ez a "nem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez a "nem vagy elkésve" dolog? Meg a kor nem számit?

Figyelt kérdés

Amikor 21 évesen még nőt nem láttam, akkor mindenki azt mondta, hogy nem vagyok én lekésve semmiről.


Mondjuk 23 évesen is ezt mondták, meg utána is.


Most meg lassan 28 leszek, aztán anyámék már toporzékolnak, hogy "fiam már te is benne vagy a korban"


IGEN? Ilyenkor már rögtön számit a kor? És ilyenkor nincs mindenkinek saját tempója? Elő van irva, hogy 30-ra gyerek kell meg család?


Szerencsére nem vagyok lány, hogy sirjon a méhem, hogy 30-nál lehuzhatja a rolót.


De attól még nagyon felháborit, hogy az emberek szerint nem gond, ha az ember 20on éves korában alig szexel, de azért 30 évesen már legyen gyereke.


Ja értem, tehát elég ha 29 évesen gyorsan találok valakit és bele is vághatunk a lecsóba.


Tehát nincs az, hogy az ember mondjuk kiéli magát meg hasonlók. Egy kicsit él gondtalanul mondjuk... :(


2017. jan. 10. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Karriert futtass be ha nem megy a csajozás, én 35-40ig tuti nem akarok gyereket, és senkit nem érdekel mer akinek van esze ugyanígy vélekedik, hatalmas anyagi vagyon és fix munka kell hozzá ezért tanulok informatikusnak és megyek ki külföldre, magaddal foglalkozz az egészség, a külső megjelenés, és ha jó képeket csinálsz magadról, szerzel pénzt külföldön, elmész csajozó táborokba meg akármi akkor akár 20 kapcsolatod is lehet 30-as éveidbe, teljesen mindegy hogy eddig mi volt, az számít amit most teszel.
2017. jan. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
JAJ
2017. jan. 10. 17:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez van a nőknek is mondva,csak a gyerekkel kapcsolatban.27 évesen még mindenki azt mondogatja,hogy ráér,30 évesen meg már azt,hogy kifutott az időből.
2017. jan. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha ennyi idősen nem tudtad még kiélni magad, akkor megette a fene.

Viszont nem lesz könnyű csajozni 30 felett, válogathatsz a maradékból.

2017. jan. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

tapasztalat?


tehát soha többé nem lesz 20 éves barátnőm?

2017. jan. 10. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!