Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülinap. Ez kőbe vésett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülinap. Ez kőbe vésett szabály lenne?

Figyelt kérdés

Február végén lesz a párom 26. Születésnapja. Most írt a legjobb barátja, h már elkezdte szervezni miközbe én is szervezkedtem már. Páromat ( mivel nem szereti a meglepetés bulikat meg semmit ami meglepi elmondtam neki h most mi legyen mert mar en is elkezdtem szervezni )

Ő azt mondta engedjem a barátjanak. De nagyon rosszul esik ez. Mondtam is neki de,azt hiszi h hisztizek pedig nem úgy mondtam neki. Ráadásul olyan álbarátai vannak a páromnak akiket meg akar hívni a legjobb baratja a buliba, mondván, h jó barátok... miközbe nem mert nem egyszer szét akartak minket választani és tudni kell rólam, nem szoktam jópofizni meg nyalni csak azért mert olyan kapcsolatai vannak valakinek. Mit tegyek? Nyeljem le ezeket a dolgokat? A párom bárkivel elszórakozik de nekem nem megy a szerepjáték... :(

20/n

25/f



2017. jan. 11. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezted, mi legyen, ő megmondta.
2017. jan. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kénytelen leszek akkor ezt is lenyelni... :/
2017. jan. 11. 19:13
 3/11 anonim ***** válasza:
A barátod szülinapja nem rólad szól. Az én barátomnak is van 1-2 olyan távolabbi haverja, akikkel magamtól nem barátkoznék, de egy estét ki lehet bírni bárkivel. Ha többen lesztek, nem is kell azokkal a haverokkal foglalkozni, majd dumálsz azokkal, akiket bírsz.
2017. jan. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van h nem rólam szól épp ezért vagyok hajlandó tűrni a jelenlétüket. De nem értem h egy privát szülinapra minek álbarát??? Nagyon gonosz emberek ezek... minek ezeket meghívni???
2017. jan. 11. 19:20
 5/11 A kérdező kommentje:
Ráadásul én akartam neki örömet okozni, nagyon szeretem boldoggá tenni :(
2017. jan. 11. 19:27
 6/11 anonim ***** válasza:
"Ráadásul én akartam neki örömet okozni, nagyon szeretem boldoggá tenni :(" Ne haragudj, de ebből nem az jön le, hogy te képben lennél, miszerint ez nem rólad szól...
2017. jan. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Költőnő? ***** válasza:
62%
Én én én én én bla bla bla bla én én én en
2017. jan. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez szánalmas... neki csinálnám a bulit nem magamnak... jobban ismerem mint a baratja, tudom mire vagyik. Én ott voltam neki amikor még ez a legjobb barát is elfordult tőle
2017. jan. 11. 21:40
 9/11 anonim ***** válasza:
Figyu, rakerdeztel es azt mondta, szervezze a haverja a bulit, vagyis arra vagyik, hogy o csinalja, haverozzanak, pialjanak meg mit tudom en, nem a te villasreggelidre, ahova csak azt a kivaltsagos 3-4 szemelyt hivod meg, akiket kedvelsz. Nyugi mar, majd a sajat! szulinapod olyan lesz, amilyet te akarsz.
2017. jan. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Istenem mennyi elmeroggyant -.-
2017. jan. 11. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!