Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is tapasztalt már ilyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is tapasztalt már ilyen a férfiaknál?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben feltűnt, hogy a legtöbb férfinak van egy olyan korszaka, hogy növeszti a haját, annak ellenére is, hogy borzasztóan áll neki. A másik, hogy ha ezt a párjuk szóvá teszi, már csak azért sem vágatják le. :D ez volt a szüleimmel anno, az ismerőseimmel, most pedig még velünk is. Ez csak olyan közvéleménykutatás lenne, hogy más is taoasztalt-e ilyet :D köszi a válaszokat

2017. jan. 12. 02:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*ilyet, bocsánat
2017. jan. 12. 02:10
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős szitu..) Nekem is volt ilyen korszakom úgy 20-22 évesen. Akkoriban egy szép afro-mikrofon frizurát viseltem, de soha sem értem el a 60cm étmérős álomhatárt. 54cm körüli volt a max. ami már úgy is sokszor akadályozott pl. volt, hogy nem fértem át az ajtón miatta. Melóhelyen sem díjazták annyira és a nyakam is megfájdult idővel, mert olyan sérónak bizony már komoly súlya van. Aztán levágattam. Azóta rövid hajam van. Nálam elmúlt ez a hóbort úgy érzem. 27/F
2017. jan. 12. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztaltam,exem is elkezdte noveszteni,apam is novesztette fiatalon.

Sok pasi megtette a kornyezetembe.

2017. jan. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igem, tatámnak, apukámnak és a páromnak is volt egy ilyen korszaka :) A párom anno lapocka alá megnövesztette, és mikor levágatta végül, nekem adta, a szekrényben őrizgetem azóta is a copfját :) Igaz nekem bejönnek a hosszú hajú pasik (akinek jól áll), mondtam is neki azóta vállig megnöveszthetné megint, de amíg megnőne furán nézne ki (bár fél év alatt megnőne neki, a mázlista), a munkában zavarná, hajráffal vagy becopfozva pedig úgy nézne ki mint a szopott gombóc, így végül lemomdtam róla és már nem nyaggatom vele.

Én nőknél is tapasztaltam a fordítottját, én kétszer is fiúsra vágattam. Oldalt felnyírva is tök vagány volt, de össze-vissza hullámos a hajam, és folyton elaludtam, bő egy éve növeszteni kezdtem ismét. Mikor vállig megnőtt long bob fazonra vágattam, kb. egy hónapja, és úgy döntöttem most így marad egy darabig. Aztán ki tudja. :D

2017. jan. 12. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem teljesen tisztán a szitu, amit leírtál. Már fiatalabb koromban elhatároztam, hogy majd növesztem az érettségi tabló fotózásom után, mert akkor már szabad gusztustalanul kinéznem ugyebár... (tablón még azért kultúrált akartam lenni :) )


És hát a nyárra már kb az undorító és a taszító között voltam félúton, ami azért volt, mert nekem ha fül alá ér a hajam, akkor elkezd visszahajlani felfelé és úgy nézki, hogy arra szavak nincsenek... De tényleg valami borzalom most így visszagondolva. Nekem kihívás volt, és mindenki mondta, hogy elképesztően csúnya vagyok és hagyjam abba, de az volt a kihívás, hogy mindenki ellen szembe menjek és "csak azért is" megcsináljam. És kibírtam, mert mindenkinek azt mondtam, hogy csak szeptember első hetéig növesztem stb. Belenyugodtak, hogy van egy határidő és csak nyáron vagyok ilyen ótvar.

De nekem valahogy ilyen randa kinézettel sikerült összehoznom egy barátnőt, akivel augusztus elején jöttünk össze... Aztán két hét után szóvá tette, hogy "Nos édes bogaram... mi lenne ha levágatnád a hajad? Olyan szép voltál és sármos még rövid hajjal... Most meg... olyan csúnya ez a haj naaa. Vágasd le kérlek szépen :) "


"Nyem!" hangzott tőlem a makacs felelet, és hiába kérlelt később is... komolyan amíg jártunk addig heti egyszer felhozta, hogy légyszi-légyszi vágasd már le, mert csúnya nagyon. És én szeptemberben sem vágattam le. Úgy voltam vele, hogy ha már ilyen sokáig eljutottam, ilyen sokáig kibírtam és lepergett rólam a sok barátom és ismerősöm kritikája, akkor tovább kell csinálnom. Aztán október elején szakítottam az akkori barátnőmmel. Le voltam törve, mert még azért eléggé szerettem és... és akkor kellett valami. Ezért megkértem Édesapámat, hogy készítsen pár képet rólam, hogy milyen hosszú volt a hajam, aztán Édesanyám levágta itthon. Szakításból tértem haza késő este és zuhogott ezért már a hajam elázott így előkészült a vágásra. A képek elkészültek és mikor megláttam több szögből, akkor rájöttem, hogy ez a lány egy csoda volt, hogy ilyen rondán is szeretett engem :D

És egyértelműen szemét dög voltam, hogy hiába kért én nem vágattam le... aztán szakítottunk és levágattam bánatomban. Abból tanultam aztán meg, hogy hiába van valami értelmetlen önző makacs célom, amihez érzelmileg kötődöm... Ha valakit szeretek és ő kér tőlem valamit, akkor valószínűleg okkal kéri, és ha tényleg szeretem, akkor megadom neki, ha tudom. Én valamiért gyerekes és hülye voltam, ezért nem adtam meg neki, de a továbbiakban majd igyekszem okosan eljárni :)


Bocs, hogy ennyit írtam :D Lényeg, hogy nekem is volt ilyen hajnövesztősöm, és olyan is, hogy a párom kérte, hogy vágjam már le, de előjött a "csak azért se" belőlem. :)

2017. jan. 12. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
Én meg inkább olyat vettem észre, hogy nullással meg hármassal vágják, pedig amúgy se néznek ki jól, nincs szép arcuk, stb, vagy 50 kilósak, vagy 150, de ők menőnek érzik így magukat. Hosszú hajú pasi nincs is az ismeretségi illetve rokoni körömben, csak ezek a sünik.
2017. jan. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nálunk is ez van..a barátom hihetetlenül makacs, és akármikor mondom, vagy a szülei, vagy az ismerősei...NEM! :D de rájöttem hogy csak "lázad", mondtam is neki valamikor hogy az ő feje, ö tudja mit csinál vele. Azóta volt már ilyen elszólása hogy jaj nagyon hosszú már le kéne vágatni. Vagy sokszor látom hogy zavarja pl amikor az arcába hullik a haja...kérdeztem valamelyik nap, hogy nem zavar? Mondta hogy de. :D de jó, ha más is így van, mókás dolgok ezek egyébként :DD
2017. jan. 12. 02:36
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

Az utóbbi időben alatt hány száz évet értesz?

Relatív, kinek mi áll jól. Te sem a párod kérdezed meg milyen legyen a hajad.

Amúgy van egy kozel 70 éves rokonom, akinek a fejrtetejen semmi, de hátul hatkozepig ér és bedobja. (Férfi)

2017. jan. 12. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Befonja....
2017. jan. 12. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tényleg nagyon sok pasinak van ilyen korszaka. Előző barátomat is hosszú hajjal ismertem meg, a kapcsolatunk alatt vágatta le. Érdekes egyébként, mert ott pont én nem akartam, hogy rövid legyen, tetszett a hosszú, állandóan csesztettem, hogy le ne merje vágatni, de csak azért is megtette. Utána persze rájöttem, hogy ezerszer jobban áll neki a rövid:D


A barátai között végignézve pedig minden srácnak volt legalább vállig érő haja. (Ez kapásból 4 embert jelent, abból egynek most is majdnem derékig ér, a többiek már túljutottak ezen a korszakon:D).


Az már csak ráadás, hogy a jelenlegi barátomnak is hosszú haja van, de neki szerintem jól áll, úgyhogy nem piszkálom a fodrásszal:)

2017. jan. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!