Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt vettem észre hogy a jófej...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt vettem észre hogy a jófej lányoknak többnyire fiú barátaik vannak szerintetek?

Figyelt kérdés
Akárhány belevalóbb igazán értelmes jófej lánnyal találkoztam mind jórészt fiú táraságokban művelődtek. Ők jórészt olyan típusúak akik egyenesek, nem hisztisek, közvetlenek, nem játszák az elérhetetlent, nem panaszkodnak, humorosak stb. Ezzel szemben az olyan lányok akik lánycsabatokban járnak "csajos bulikat" tartanak hát... nem sok jó tapasztalatom volt velük fejezzük ki így. Nektek mi a véleményetek lehet ebben valami összefüggés? Tapasztalatok?
2017. jan. 12. 20:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%
Mert tudják, hogy a fiúk nem rivalizálnak velük. Ennyi
2017. jan. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
45%

#1-es nem feltétlenül...


Van olyan lány, aki tényleg egyenes, nem hisztis... nem a szokásos csajos dolgok érdeklik...


Így inkább a férfitársaságban érzik jól magukat...


A csajokkal rengeteg konfliktus adódik. Pl.: ha teljesen egyenes akarsz lenni velük...rendszerint besértődnek vagy féltékenyek lesznek... Mindent sokkal óvatosabban kell velük közölnöd, sokszor ez fárasztó...


29N

2017. jan. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
8%
Csak a fiúk között találnak hasonló szellemi szinten lévő társaságot. Érthető.
2017. jan. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
26%
2-es! Tudom, én is belefáradtam ebbe az óvatoskodásba.
2017. jan. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
En is jobban erzem magamat sracokkal. Ettol meg szoktam neha hisztis lenni itthon :D De a jatszmazas es a tobbi nem jellemzo.
2017. jan. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ez így van ;) :D
2017. jan. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%
Akkor jó fej vagyok. Vagy valójában nem jövök ki senkivel, csak jól nézek ki. Amúgy f_szomat sem érdekli, nekem már elegem van az emberekből.
2017. jan. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ha hasznos választ írnék akkor lepontoznátok, ugyan minek erőlködjek? Itt megfelelni nem lehet.
2017. jan. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%
Az első is leírt egy elég nagy igazságot, erre fel szépen le van pontozva. Vicc ez az oldal.
2017. jan. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

En is jobban erzem magamat sracokkal. Ettol meg szoktam neha hisztis lenni itthon :D De a jatszmazas es a tobbi nem jellemzo.

- ebben mi a 21% ? Megsértett valakit?

Csak leírta pár saját tulajdonságát. Vagy talán az b*ssza a szátokat hogy nem írt ékezetet? Mert kb. ezen a szinten tartunk. Még komolyan felb*szom magam.

2017. jan. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!