Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt vettem észre hogy a jófej...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt vettem észre hogy a jófej lányoknak többnyire fiú barátaik vannak szerintetek?

Figyelt kérdés
Akárhány belevalóbb igazán értelmes jófej lánnyal találkoztam mind jórészt fiú táraságokban művelődtek. Ők jórészt olyan típusúak akik egyenesek, nem hisztisek, közvetlenek, nem játszák az elérhetetlent, nem panaszkodnak, humorosak stb. Ezzel szemben az olyan lányok akik lánycsabatokban járnak "csajos bulikat" tartanak hát... nem sok jó tapasztalatom volt velük fejezzük ki így. Nektek mi a véleményetek lehet ebben valami összefüggés? Tapasztalatok?
2017. jan. 12. 20:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Én is inkább fiúkkal barátkozom,hogy miért ? Például ezért:


Lányok között: Figyu,szerintem,hát nem biztos,hogy jó volt ez a múltkori dolog,lehet nem így kellett volna,habár nem volt hülyeség de talán lehet kicsit másképp jobban jött volna ki.


Aztán sértődés,huzavona blablabla.


Fiúk között: Nem jól gondoltad kö**ög.


Aztán pacsi és mennek tovább.


Egyrészt a srácok nem gondolnak túl mindent, lazábbak, így 1 óra szórakozásból nekik 1 óra szórakozás, ami számomra is sokkal jobban élhetőbb.

24/N

2017. jan. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
92%
Keményen megy itt az általánosítás amúgy. Ezer féle fiú és ezer féle lány létezik. De azt kell írni amiből az jön le hogy ti vagytok a hűdejógyerekek meg az istenkirályok.
2017. jan. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
84%
Azért még hozzátenném, utolsó: azért ha a lányok felől hoztál egy szélsőséges példát, a fiúk felől is hozhatnál. Mert azért az egyszerűség sokszor a primitívizmus egyik velejárója. A fiúk között vannak nagyon jó fejek, meg vannak nagyon alpári egyszerű emberek is. A lányok között általában nincs ekkora szakadék.
2017. jan. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Én általában túl érzékeny vagyok a legtöbb fiú társaságához, vagy nem tudom, de nekem pl. a szexizmus nem vicces. Ami sokaknál menő.

Szóval vagy okos lányokkal lógok, vagy okos fiúkkal, a neme igazán mindegy a személyeknek.

És nem vagyok egyébként hisztis.

2017. jan. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én meg a nők sunyi bunkóságára vagyok érzékeny. A háttérbe vihorászunk valakin meg kritizáljuk a háta mögött, de egyébként normálisan viselkedünk vele téma nekem nem jön be.
2017. jan. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Van egy ovis kori lány barátom akivel jól elvagyok, de társaság szintjén inkább szimpatikus nekem a srácok bunkó viccelődése és őszintesége, mint a lányok pletykálása és játszmázása.

Nem általánosítok, tudom, hogy nem minden lány pletykás meg játszmázós, de az én környezetemben mind az társaságban, még ha külön-külön el is lehet velük beszélgetni normálisan (bár ahányszor azt hittem, valamelyikkel jóban vagyok, mindig visszahallottam, hogy kibeszélt minden sz..nak a hátam mögött, szóval nem is próbálkozok már :D )

2017. jan. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Utolsó, egyet értek. Én egyébként vagy a nagyon cicababa r_banc csajokkal jöttem ki eddig jól, vagy a fiúsakkal. Mindkét fajta őszinte a maga módján, szókimondó nem a háttérben kritizálós sunyi fajta aki adja a szépet, meg kibeszél mindenkit mindenkinek és lenyúlja a pasidat stb...
2017. jan. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

#17

Mondjuk azért a pasiért nem kár, akit le lehet nyúlni :D

2017. jan. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Az lehet... Eddig egyikért se volt kár. :D
2017. jan. 13. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
9-es! Nyugi én is pontozok lefelé. :)
2017. jan. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!