Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a helyzettel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a helyzettel? Hogyan kezeljem a helyzetet, nagyon szeretem a párom, és nem szeretném elveszíteni?

Figyelt kérdés
A párommal gyerek korunk óta ismerjük egymást. Lassan 5 éve alkotunk egy párt. Jelen helyzetben mind a ketten egyetemisták vagyunk.A párommal kevesebb, mint egy éve volt egy nagyobb vitánk, szakítani szeretett volna, mert nem bírja a kapcsolatunkat. Aztán időt hagytam neki, és mintha minden megváltozott volna, ami most is így van és pozitív, mindent megbeszélünk, amikor valamelyiknek szüksége van erre. A párom szülei aggódnak, hogy lelki problémái vannak a fiuknak. Én meg azon aggódok ebből kifolyólag, hogy mást lányt akarnak mellé, vagy csak egyszerűen azt, hogy mást lányokkal is találkozzon. Mikor mondtam azt mondta a szülei kedvelnek engem , és mindig azt kérdezik ha morcos, hogy kettőnkkel minden rendben van-e. De mégis aggódok.
2017. jan. 13. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
A szulo "dolga", hogy aggodjon a gyerekeert. Ha mar felnott, akkor is. Mert ilyen a szulo. Neked arra kell figyelned, iranyodban hogy viselkednek a szulei. Normalis, hogy erdekli oket, mi van a fiukkal. Ha viszont kettotok kozott minden rendben es a szulei reszerol sem erzel elutasitast, akkor szerintem ne agyald tul a dolgot. :)
2017. jan. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Költőnő? ***** válasza:
Sztem meg már nem a feudális korban élünk, hogy a szülőknek döntési joga legyen. Véleményt formálhatnak, de a kedvesed dönt.
2017. jan. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanakkor, arra gondoltal mar, hogy esetleg eppen azert kerdezoskodnek, mert nem szeretnek, ha szetmennetek? Ezert kerdezhetik, hogy kettotokkel minden rendben van-e.
2017. jan. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehetséges, csak aggasztott , hogy volt az a vitánk, ami miatt majdnem szakítottunk, és talán, a páromat frusztrálja ez a kapcsolat. bÁr nem tünt fel, az utóbbi időbe, sőt épp ellenkezőleg..Nem tudom mire gondoljak. Csak félek, mert nagyon fontos a számomra, megnyugtat, ha mellettem van, s elég a tudat, hogy van nekem ő.
2017. jan. 13. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!