Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg beteges dolog napi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg beteges dolog napi több órát chatelni neten a párunkkal?

Figyelt kérdés

Volt egy kérdés ahol leírtam, hogy azokon a napokon, mikor nem tudunk találkozni, esténként végig dumálunk online onnantól, hogy hazaérünk 5-6 körül, odáig, hogy a párom elmegy aludni éjfélkor. (közben csinálunk mást is, pl filmet nézek és közben válaszolgatok neki, vagy játszok, olvasok, meg ő is ugyanígy) A sárga földig le lettem oltva, hogy ez mennyire beteges dolog.

Nekünk ez jó és nem fogunk mások véleménye alapján változtatni, csak érdekelne a "közvélemény":

Ez tényleg fura/rossz/beteges szerintetek? De miért? Kapcsolatban nem alap, hogy érdekel a másik és foglalkozunk vele? Vagy én vagyok a fura, hogy szeretek sokat beszélgetni a párommal? Miért számít ez rossz dolognak?

(Ő is igényli, szóval az nem ok, hogy "kényszerítem", meg "megfojtom")


2017. jan. 13. 11:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem beteges.
2017. jan. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Friss kapcsolatban valahol természetes a dolog, illetve távkapcsolatokban is.

Emlékszem, a kapcsolatunk elején mi is órákig csevegtünk a párommal azokon a napokon, amikor nem találkoztunk. Aztán ahogy haladt előre a kapcsolat, egyre több időt töltöttünk együtt, már inkább személyesen beszéltük meg a dolgokat. De minden nap kommunikáltunk, csak már nem feltétlenül olyan hosszan, csak ha volt valami konkrét megbeszélnivaló.

Most meg már jó ideje együtt élünk, így elég fura lenne csetelni, mikor személyesen is tudunk beszélgetni. :)

2017. jan. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem beteges,normálisnak mondanám. Nekem vannak olyan haverjaim akikkel egész nap dumálunk.
2017. jan. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Persze, természetesen jobb élőben beszélgetni, csak van, hogy erre nincs lehetőségünk.

Nem kimondottan friss kapcsolat, már 3 éve vagyunk jóban, és másfél éve vagyunk együtt, sose fogytunk még ki a témából, inkább az szokott lenni a gond, hogy nem tudjuk eldönteni, mit vitassunk meg a sok dolog közül, ami eszünkbe jut. :D

2017. jan. 13. 11:12
 5/17 A kérdező kommentje:

Mert van téma, nem órákon keresztül annyi megy, hogy:

- szeretlek

- de én jobban

- nem, én jobban

- neeeem, én szeretlek jobban

.......∞


Szóval értelmes dolgokról beszélgetünk. :D

2017. jan. 13. 11:13
 6/17 anonim ***** válasza:
Pardon? Mi is ezt csináljuk párommal, sose hittem, hogy ez egyesek szerint beteges lenne :D Mi is csinálunk közben mást, sokszor eltűnük 1-2 órára, de szinte folyamatosan kontaktban vagyunk. Ráadásul mi néha még napközben is beszélünk, ha van időnk munka közben. Nincs sértődés, ha a másik nem válaszol, vagy 100 elolvasásra váró kisregény, de fél mondatban leírjuk, ha történik valami vicces, szokatlan, vagy csak eszünkbe jut valami...stb.
2017. jan. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ezt csináljuk. 3 éve vagyunk együtt, és nálunk pont fordítva volt, eleinte kevesebbet beszéltünk, volt, hogy 1-2 napig semmit sem beszéltünk egymással, de mostmár minden nap
2017. jan. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem az, de nekem elég furcsa, hogy két felnőtt embernek ennyire nincs saját hobbija meg saját élete, hogy ráér 6-8 órákat csetelni :D

Mi nem szoktunk ennyit beszélni, mert vannak egyéb kötelezettségeink, pl mindketten tanulunk vagy dolgozunk nap közben, délután meg szoktunk főzni, takarítani, boltba, postára, egyéb ügyet intézni menni, van saját baráti társaságunk, hobbink, és nem a telefonnal megyünk a vécére. Nekem ez fura, de ha nektek működik, akkor nincs probléma.

2017. jan. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
44%

nem beteges, csak dedós

de ha mindkettőtöknek megfelel, akkor nincs baj

én szeretek élni a páromtól független is

2017. jan. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

#8

Hát hobbi mindkettőnknek olvasás, filmezés, videojátékok, ami közben kiválóan lehet dumálni. A többi hobbink meg úgyis hétvégi közös program (túrázás, társasjáték, barátokkal találkozás, stb)

Takarítást-bevásárlást elintézem este 6-ig, posta meg úgyis 4-kor zár, az a késő délutáni / esti programban semmit nem befolyásol :D

Szóval ez a "hazaérünk 5-6 körül" úgy értendő, hogy hazaérünk és megcsinálunk mindent amit kell.

2017. jan. 13. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!