Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az embernek nincs diplomája...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az embernek nincs diplomája és "normális" állása se de gazdag és okos akkor gond az előbbi 2 állítás társkeresésnél?

Figyelt kérdés
Sok társkeresés kezdődik úgy, hogy mi a végzettség, mi az állás. Ezzel az anyagi helyzetet és az intelligenciát mérik a másikon (szinte mindig). Na de mi van akkor ha az illető nem értelmiségi, nincs állása de okos, gazdagabb és a jövedelme is több mint egy diplomás dolgozónak? Például sok ingatlanja van és kiadja azokat rengeteg pénzért akkor hiába nincs diplomája és állása biztosíthatja a másiknak a jólétet még sokkal jobban is mint amit elvárna egy nő. Esetleg Ingatlan üzletekkel foglalkozik (esetleg mással) de nem állás szerűen, viszont sok pénzért cserébe. Esetleg családi cégnél dolgozik (ott se állás szerűen). Természetesen nem illegálisan csak nem úgy mint általában az emberek. Ez esetben ha megkérdezik van e diplomád, állásod a válasz nem lenne. Viszont az ember állandó jövedelme sokkal több lehet mint egy jól fizető diplomás állásúnak, okosabb is lehet. Ambíció a több pénzért pedig alap de nem úgy, hogy több legyen a havi fizetés. Ez esetekben hogy reagálnánának a nők? Esetleg, hogy kéne felvezetni? A kérdés nem társkeresés és nem is provokáció csak érdeklődés. Főleg nők véleményére érdekel. Beszólogatásokat ha lehet mellőzzétek.

2017. jan. 13. 16:51
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mondok egy kitalált esetet. Ha én nő lennék és diplomás én is az esetek 99% ában ezt várnám el a férfitől. Az anyagi biztonság és a hasonló érdeklődés miatt. Viszont például ha abbahagyta volna a gimit a férfi de okos művelt lenne erős stabil anyagiak mellett akkor már nem érdekelne a dolog. Alapvetően elutasítanám az ilyen embereket mert a végzettségével szinte semmilyen munkát nem kapna mint alkalmazott. De hogyha a fent leírt okokból kifolyólag van pénze akkor nem tekintenék rá emiatt negatívabban. Tehát alapvetően elutasítanám az ilyet mert az értékrendem más de kivételt tennék ezekben az esetekben.
2017. jan. 13. 21:00
 12/16 A kérdező kommentje:
Én is tudom, hogy a diplomás is lehet tuskó és az iskolázatlan is rendes. De most azokról van szó akik a jobb anyagi helyzetért várják el a diplomát elvégre nekik jobban fizetnek. De ha megvan az anyagi háttér vajon már nem lenne követelmény?
2017. jan. 13. 21:16
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem csak beleképzeled, a legtöbben csaka zért kérdeznek ráa végzettségre, mert nem mindenki a végzettségének megfelelően dolgozik,és ez egy plusz infó. Éna helyedben nem agyalnék ennyit ezen, megmondanám, hogy ingatlanokat adok ki és kész.
2017. jan. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. jan. 14. 17:10
 15/16 anonim ***** válasza:

Diploma= bemagoltam a tételeim..vizsgán kihúztam és visszaadtam amit megtanultam = kaptam rá egy jegyet

Sok felesleges tételeim voltam..a történeti hülyeségeket elvből kihagytam így a 50-60 tételből 15-20 mindig kimaradt mert hülyeség! Ha belehúztam addig mentem amíg nem olyat húztam amit tudtam :-) Gyűltek a kreditjeim..végül államvizsgáztam, de mivel én mindig szóról-szóra tanulok és így is adom vissza senkit nem érdekel értem-e vagy sem, mert mondat közepén jeles :-)


Ma már a fene sem emlékszik a tételekre...az élet és az egyetemen tanítottak köszönőviszonyba sincsenek egymással! Csak alapnak jó, hogy megértsem munka során mi miért van :-)


Egyetem alatt soha nem olvastam mást és a szakmáról is csak azt ami a tételeimben volt!


Semmivel nem kevesebb aki nem tanult tételeket és nem vizsgázott egyetemen/főiskolán!


Rengeteg felesleges hülyeséget oktattak...ami meg hasznos azt is csak a munka során lehet megtanulni! A diploma csak egy ugródeszka!

2017. jan. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Utolsó: így is lehet csinálni, ez igaz. De azért egy beszélgetésnél sok minden kiderül. Például az ami miatt a diplomát elvárnánk: műveltség, széles érdeklődési kör, logikus gondolkodás, kulturált viselkedés stb. Ezek valóban nem a papírtól jönnek....de nagyobb eséllyel vannak meg. Persze tudom, van ellenpélda, én is ismerek ilyet. Azonban valami szűrőt csak be kell állítani, nem? Nálam ugyan nem kizáró ok ha nincs, de ha van, az nagyon pozitív ismerkedésnél, aztán a beszélgetések folyamán úgyis kiderül, mennyi közünk van egymáshoz.
2017. jan. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!