Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan idegesítsek másokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan idegesítsek másokat?

Figyelt kérdés
Engem mindenki olyan könnyen fel tud de én senkit :D nem vagyok idegesítő. Csak a humor kedvéért szeretném de inkább fiúkat :) Mi idegesít fel titeket? Miket mondjak? :)
2017. jan. 13. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyafogj mindenen. Sikoltozz random. Vihogj nyerítve. Állandóan beszélj trágárul. Hazudozz össze-vissza.

Énekelj hamisan.

2017. jan. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne mondj semmit, csak vegyél egy kb 10m hosszú drótkötelet, melynek egyik végét a kocsi első lökhárítójához erősítesz belülről, a másikat pedig a kocsi hátsó kerekének felniéhez belülről. Indulás után 3 másodpercel nem csak az idegességm de a lincselés is garantált. Jó szórakozást kívánok ;D

30/f

2017. jan. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Tegyél fel itt olyan kérdéseket, hogy:



-nagy korkülönbséggel szerelem, mi legyen


-csúnya vagy és nem kellesz senkinek, mi legyen


-nem tudsz ellenállni a jóképű főnöködnek, mi legyen


-megcsaltad a társadat de sajnálod, visszamennél


-kövér vagy és nem érted a belső értékek miért nem fontosabbak



...és így tovább, garantált szórakozás.

2017. jan. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3-ashoz kiegészítésképp:

- gumi nélkül csináltuk, de szűz voltam, akkor ugye nem lehetek terhes?

- megszakítással védekeztünk, lehetek terhes?

- lenyeltem a pasi ondóját, lehetek terhes?

- a munkatársam/főnököm/legjobb fiúbarátom állandóan bókol, és ha másik (nekem udvarló) pasi kerül szóba, totál féltékeny lesz. Vajon miiiééééért...? :O

2017. jan. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!