Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beteges féltékenységre mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges féltékenységre mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Van egy személy, akibe úgy érzem, beleszerettem. Mit lehet tenni, hogy ne legyek arra féltékeny, hogy mással is jóban van?

Hisz nem járunk, csak "barátok" vagyunk, de én olyan szinten féltékeny vagyok másra, hogy nem tudok a helyzettel mit kezdeni.

Tudom, hogy ez nem jó és még csak jogom sincs hozzá, de akkor is ez a helyzet.

Lehet ellene tenni valamit?


2017. jan. 13. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
64%

önbizalomhiányod van, gyerekesen viselkedsz, és hisztizel feleslegesen magadban


mi a megoldás? NŐJ fel agyilag!


ne a makacsságod, az önzésed és az egoista viselkedésed vezéreljen, hanem nézz magadba, hogy miért viselkedsz így!

2017. jan. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A verés.
2017. jan. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!