Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha a barátnőtökn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a barátnőtöknél/barátotoknál ott aludna egy fiú/lány barátja?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 11:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Esetleg, ha lehetséges, aludjon ő is nálad, és akkor nincs gond. Ha meg nem, akkor csak tudja/látja, hogy őszinte vagy vele, és ha netalán történne vmi, akkor elmondanád neki. Biztosítsd róla, hogy nagyon szereted és hogy külön szobában fogtok aludni.

23/Nő

2010. máj. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
szia velem is történt már olyan hogy a párom egy ágyba aludt egy lánnyal. én nem akadtam ki hiszen tudtam hogy nem lehetne köztük semmi mert a barátom engem szeret és ha valaki igazán szeret egy illetőt akkor nem teszi meg hogy megcsal. de ha viszont nagyon zavar a dolog, akkor kérd meg hogy aludjanak külön szobába vagy a a vendég aludjon az ágyba a barátod, pedig a földön egy vendégágyon. erre jobb dolgot nem tudok mondani
2010. máj. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
külön szobába is aludnánk. Tényleg csak egy nagyon jó barát. Az ég világon nem történne semmi.
2010. máj. 6. 06:42
 14/14 anonim ***** válasza:

Nalam a multkor aludt ott egy jo baratom, akinek baratnöje van. Nem tudom konkretan, hogy a baratnö mit szolt hozza, de a srac azt mondta, megbeszeltek, hogy nem feltekenykednek.

En evek ota ismerem a sracot, legjobb baratom, a lannyal meg csak 2-3 honapja vannak együtt. Es termeszetesen nem törtent semmi.

22L

2013. máj. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!