Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam fürödni?

Figyelt kérdés

Két hete ismertem meg egy csajt diszkoba. Azóta járunk. Nagyon jó vele lenni még aznap összejöttünk és megtrtént köztünk a dolog, nem részletezem. Beszélgettünk és azt mondta, ki van hűlve náluk csak zuhanyfülke van kád nincs meg kérdezte, hogy le fürödhet e nálunk és én erre mondtam, hogy igen. Nem vagyok rossz szívű meg is sajnáltam kicsit, hogy milyen lehet kád nélkül élni. Na mindegy majdnem egy óráig úszkált a forró vízben ez után haza ment.

Másnap telefonon beszéltünk de nem akart átjönni én meg nem eröltettem. Az mondta nem akarja húzni az agyam, mondom rendben de mondtam azért nem gondoltam, hogy húzni akarja.

Azóta kétszer jött át fürödni mert álitólag fázott dumáltunk vagy negyed órát majd haza ment . Na most ilyenkor mi van mert nagyon nem értem?

Harmadjára sem aludt itt nem történt semmi adott egy puszit, majd csak a szokásos fürdés egy óráig. Anyám már szólt hogy ez a kiscsaj most már mindig itt fog fürdeni?

Én rákérdeztem de nem nagyon lehetett szóra bírni azt mondta hogy nagyon elfoglalt és ideges a melóhelye miatt. Azt mondta megint, hogy nem akarja húzni az agyam de akkor miért nem foglalkozik velem is? Mi van ha megint csak fürödni akar?


Ki mit csinálna ilyenkor?

Én F 18 Ő L19



2017. jan. 13. 22:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
11%
Egy szajha mint a legtöbb.tini.
2017. jan. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

:DDD

Szerintem valami hajlektalant szedtel ossze.

2017. jan. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Mondd meg neki, hogy menjen máshová fürdeni.
2017. jan. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
ez egy fürdős ku_rva :D
2017. jan. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
19%
A lelkiismeretét is mosdatja, vagy mi a tosz? :D
2017. jan. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem akarom elhinni.

Legalább azt kurnád le rajta, amit beletekert a vízórába bmeg :DDDDDDD

2017. jan. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem akartam hogy azt higgye csak arra hajtok azért nem szóltam. Ti hagynátok fürdeni? Leg utóbb itthon sem voltam csak már benn volt a fürdöben mire haza értem.
2017. jan. 13. 23:31
 8/16 anonim ***** válasza:
45%

Nem akarja huzni az agyad ..magyaran nem akar toled semmit ..ha legkozelebb is arra mesz haza hogy furdik menj be hozza furdeni majd szopasd le ..

21N

2017. jan. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 kolosszus22 ***** válasza:
93%

Ez vicc ugye? Ilyet én még nem pipáltam életemben. Utoljára meg úgy volt ott fürdeni h te otthon se voltál? :D

Komolyan mondom, a könnyem kicsordult a röhögéstől ahogy elképzeltem ezt a szitut. :D

Amúgy próbálom komolyra venni, ha ennyiszer jön ilyen dumával, hogy nem akarja húzni az agyad, akkor nem jössz be neki, nem akar ez tőled már nagyon semmit...viszont a kádad az bejön neki. :D

2017. jan. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%
Es hogy jutott be a hazba mig nem voltal otthon?
2017. jan. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!