Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam vagy ne mondjam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam vagy ne mondjam a feleségének?

Figyelt kérdés

Évszámokban a sztori, hogy érthetőbb legyen:


Ugyanaz a munkahely!

2015 június: megismerkedtünk és összejöttünk

2015 július vége: nagy valószínűséggel babát várok tőle

2015 augusztus 5: 100% a terhesség, mindketten örültünk neki, tervezett baba volt!!!

2015 szeptember 21: vége a kapcsolatnak


2015. szeptember utolsó pár napja: megismerkedett egy másik egy gyermekes anyával

2015 december 25: eljegyezte a nőt

2016 május: házasságkötés a nővel, aki már valószínűleg akkor terhes volt

2016 november-december: megszületik abban a kapcsolatban is a gyerek



Engem csak az dühít, hogy úton-útfélen azt hallom vissza, hogy nem ő a gyerekem apja, holott fekete-fehér nyoma van! Ha ennyire nem akarja elismerni miért nem mondd le róla írásba is?


2017. jan. 14. 16:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Gyerektartást fizeti?

A felesével te utánad ismerkedett meg, miért mondanád el neki.

2017. jan. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Mert ha feleségnek valahol joga van tudni, főleg hogy a most megszületett gyereküknek van egy féltestvére.
2017. jan. 14. 17:22
 13/19 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem te nem a feleség jogai miatt akarod ezt elmondani, szimplán azért, mert dühös vagy, és irigykedsz a nőre. Esetleg a férfin akarsz így bosszút állni.

Szeptember 21-én szakítottatok, ő 2016 február-március környékén csinálhatta a másik nőnek a gyereket, tehát akkor már féléve nem voltatok együtt.


Szerintem a nőt hagyd ki ebből, nem tehet semmiről.


Ha nem fizet gyerektartást, akkor inkább a csávóval beszéld meg.


Egyébként az évszámok alapján a csávónál elég gyorsan megy minden, 3 hónap után eljegyzés(ráadásul roppant fantáziadús módon karácsonykor...) WTF A házasságkötéshez sem kellett még egy év sem nekik, hát ők tudják. o.O


Na de, 2 hónap után tervezett baba??? Mióta terveztétek, a kapcsolat első napjától kezdve? :O


A gyerektartásért küzdenék, ha eddig nem fizet, mert csak megcsinálta a gyereket, mondjuk te is naiv voltál. Viszont ha annyi a vágyad, hogy belerondíts a kapcsolatba bosszúból, akkor inkább ne tedd :C

2017. jan. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
98%
Elmondhatod, ha ennyire viszketsz, de pl ha én lennék ilyen helyzetben, hogy jön valami nő akivel még valamikor előttem volt a párom és gyereke van tőle és állítása szerint csak azért mondja, mert jogom van tudni, meg a gyereknek féltesó, pont leszarnám és a gyerek sem féltesóskodna vele. Megköszönném az infót és rácsuknám az ajtót :D
2017. jan. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
65%
Téged se az eszed miatt fog majd valamikor valaki szeretni....ha egyáltalán lesz olyan.
2017. jan. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
ostoba
2017. jan. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Mit akarsz elmondani? Ha a pali akarná ő elmondaná.

A pletykákkal meg mit foglalkozol? Máskor várd meg míg a fickó elvesz feleségül és akkor csináljatok gyereket, így nem kell semmiféle papírt lobogtatnod.

Ez a helyzet így is elég gáz, úgyhogy szerintem hagyd, csak a gyerektartással törődj.

Amúgy azt hiszem nem sok nőt érdekel, hogy a párja kivel szexelt előtte. Az meg, hogy kinek csinált gyereket, max, annyiból fontos a jelenlegi nőnek, hogy az hatással van-e mondjuk anyagi szempontból az ő kapcsolatukra.

2017. jan. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem fizet semmit, mert nem akar. Persze hogy hatással lenne az anyagi helyzetükre, mert csak a pasi keresete van négyükre.
2017. jan. 15. 12:24
 19/19 anonim ***** válasza:

Erre viszont jogosult a gyereketek. Akkor viszont nem értem, hogy ez korábban már miért nem jutott eszedbe. Miért pont most foglalkoztat? Mert a gyereknek az érdekét kell nézni.

Bár a paliról nem gombolhatnak le a keresetének felénél többet. Szóval ha itt még a jövőben előáll pár nő, hogy az ő gyerekeiknek is ő az apjuk (ahogy elnézem erre elég reális az esély), akkor az a pénz fog osztódni az összes jelenlegi házasságán kívüli gyerekei között (amivel nem biztos, hogy nagyon ki lesztek segítve).

+Max. lehet, hogy csináltatnak egy apasági tesztet.

Nekem legalábbis ezek a legutolsó infóim, de nézz utána.

2017. jan. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!