Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Friss kapcsolatban mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolatban mennyit vártok az első szexxel?

Figyelt kérdés

Van erre valami íratlan szabály vagy bármi?


Illetve mennyi idő után hangzott el elsőnek a szeretlek szó? És ki mondta ki?


2017. jan. 15. 11:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Jajjistenem, nem tök mindegy? Van akivel 1 hónapot vártam, van akivel 2 hetet, a férjemmel meg a megismerkedésünk napján lefeküdtünk egymással,mégis hozzámentem....
2017. jan. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs szabály. Amikor úgy alakul. Van akivel az első randi végén, van akivel 1 hónap után.



Amúgy is felesleges az ilyen merev szabályokhoz ragaszkodás, nem mindegy, hogy ismerted e már az illetőt, vagy akkor találkoztál vele először, nem mindegy, hogy 3 napig együtt voltatok minden percben, vagy 1 hónap alatt találkoztatok 2x2 órára...

2017. jan. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%

így van.

nekem általában 3-4. randin összejött eddig.

De az a lány aki már az első alkalomkor odaadta magát, sosem kellett komoly kapcsolatra.

Mert ha nekem odaadja, nyilván másnak sem kell túl sokat tennie érte.

Sorry ez az én felfogásom.

26/F

2017. jan. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Addig szoktam míg az igény kölcsönös nem lesz. Volt már pár hét, volt már pár nap és volt már azonnal.
2017. jan. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%

"Mert ha nekem odaadja, nyilván másnak sem kell túl sokat tennie érte."


És ennek a te nézőpontodból mi a jelentősége?

2017. jan. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg nem a várakozáson múlik tehát nem várni kell vele csak ha érzitek, hogy annyira kívánjátok egymást, hogy már nem bírjátok tovább akkor lesz jó az első :) ez lehet 1 nap, 1 óra, 1 hónap..
2017. jan. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
pl az hogy nem akarok egy olyan barátnőz komolyra aki pár piáért meg szép szóért szétteszi a lábát...
2017. jan. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Miért feltételezed, hogy másnak is ugyanolyan könnyen "adta magát", mint neked?
2017. jan. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Miért feltételezed, hogy másnak is ugyanolyan könnyen "adta magát", mint neked?"



Nagyon jó kérdés!!! Az exemet az 5. randin csókoltam meg, és azt mondta, hogy ez korai volt. Utána 5 évig együtt voltunk. Egyszer kiderült, hogy mással már az első randin lefeküdt, rákérdeztem, hogy akkor nekem miért volt ez a csókos eset. Annyit válaszolt, hogy mert velem örökké együtt akart lenni, azzal meg csak egyszer.


Szóval nem lehetsz biztos benne, hogy attól, hogy neked rögtön odaadja magát, vagy húzza az időt, az nem jelenti e azt, hogy mással meg másként működik.

2017. jan. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mindenkinek lehet egy két egyéjszakás kalandja, de aki alapból nehezen adja magát az más pasinak is nehezen adja.
2017. jan. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!